ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Дні кластерних та креативних ініціатив Фестиваль кластерних ініціатив ClusterFest'2018

6 листопада 2018 р.

Організатор : Донецька торгово-промислова палата Місце проведення : м. Краматорськ, "Авангард-Хол", вул. К. Гампера, Сад Бернацького Час початку заходу : 09:30 Загальний час заходу : 10 годин 30 хвилин


В рамках Днів кластерних та креативних ініціатив 6 листопада 2018 року у м. Краматорськ відбудеться Фестиваль кластерних ініціатив ClusterFest'2018.

Це унікальна можливість активізації кластерної ініціативи на Донеччині: розвиток вже існуючих кластерних об`єднань та залучення в них нових підприємств, формування нових кластерів.

Під час заходів фестивалю учасники зможуть сформувати своє уявлення щодо переваг і логіки функціонування кластерної ініціативи; ознайомитися з кращими європейськими практиками. Платформи, дискусії та workshops стануть майданчиком для генерації ідей і дадуть поштовх до розвитку ініціатив, які вже є або формуються в регіоні. Фестиваль стане майданчиком для діалогу, обміну досвідом, пошуку точок дотику, вироблення механізмів формалізації кластеру.

Програмою Фестивалю кластерних ініціатив ClusterFest'2018 передбачено проведення тематичних дискусій, воркшопів, нетворкінгу з учасниками заходу.

Пріоритети участі надаються ініціативам та представникам наступних галузей

  • керамічне виробництво
  • легка промисловість
  • харчова промисловість
  • туристична галузь
  • рослинництво та ландшафтний дизайн 
  • IT галузь 

Початок о 9.30, реєстрація учасників о 9.00

ОрганізаторДонецька торгово-промислова палата за підтримки Німецько-українського партнерського проекту торгово-промислових палат «KVP Ukraine», Програми відновлення та розбудови миру ПРООН, Уряду Республіки Польща, за сприяння Уряду Німеччини в рамках проекту «Підтримка рамкових умов для торгівлі», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Детальна інформація за телефонами та e-mail:
Наталя Іванова +38 050 471 44 40, natali.dcci@gmail.com
Олена Сезоненко + 38 050 478 98 80, elenasezonenko@gmail.com