ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Форум Екологія промислового регіону

14 вересня 2018 р.

Час початку заходу : 08:00 Загальний час заходу : 10 годин
Донецька облдержадміністрація запрошує відвідати екологічний форум «Екологія промислового регіону» (далі – Форум), який відбудеться 14 вересня 2018 року у місті Краматорськ, Донецька область, вулиця Конрада Гампера, 2, територія Саду Бернацького.

Форум є важливою дискусійною платформою для налагодження прямих контактів з представниками влади, бізнесу та громадськістю, тематичним виставковим заходом Донеччини у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Метою проведення екологічного Форуму є створення еколого-економічних умов для збалансованого (сталого) розвитку регіону, впровадження ефективних технологій та раціонального використання природних ресурсів, сприяння збереженню біологічного і ландшафтного різноманіття, поширення території природно-заповідного фонду, залучення інвестицій в екологічні проекти, розширення співробітництва у сфері енерго- та ресурсозбереження, екологічного виховання та сприяння діяльності громадсько - екологічних рухів.

Програма форуму

Більш детальну інформацію щодо проведення вказаного заходу можливо отримати в департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації за телефоном: 0956442525, e-mail: eco.d@dn.gov.ua