ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Медовий форум Україна медова і світ

17 жовтня 2019 р.

Торгово-промислова палата України разом із Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) та Посольством Франції в Україні за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства проведе осінній діловий форум «Україна медова і світ»


Партнери форуму:
ТМ «Меди Межиріччя», приватне сільськогосподарське підприємство «Дружба», засновник першого в Україні «Медового кластеру»

Медовий Форум проводиться уже втретє і зарекомендував себе як сучасний комунікаційний майданчик для обговорення актуальних питань у сфері виробництва та реалізації українського меду та продукції бджільництва. Налагодження взаємодії та співпраці між учасниками ринку, виробниками, експортерами меду та представниками органів державної влади. Обміном досвіду між бджолярами, практичні поради від провідних національних та міжнародних експертів.

У роботі форуму візьмуть участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної Фіскальної служби України, Державної служби України з питань безпечності та якості харчових продуктів, міжнародних організацій та установ, національні та міжнародні експерти у галузі виробництва продукції бджільництва.

Захід уже традиційно передбачає проведення пленарної частини: «Україна медова – разом формуємо позитивний імідж у світі» та практичної частини, панельної дискусії: «Бджолярі – від аматорства до ефективного бізнесу» з участю провідних французьких експертів. Програмою форуму також передбачено постійно діючу виставку-презентацію меду, продукції бджільництва та дегустацію медів питних від ТМ «Меди Межиріччя».

Ключеві спікери: Ольга Трофімцева, В.О. Міністра аграрної політики та продовольства України; Роберт Горват, народний депутат України, Володимир Лапа, Голова Держпродспоживслужби, Михайло Малков, міжнародний консультант ФАО, ООН, національний координатор проекту ЄС/ФАО, Дмитро Ніколаєв, регіональний директор Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), Андрій Ярмак, економіст Інвестиційного центру ФАО (ООН), Саверіо Савіо, керівник проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні», Віктор Шеремета, заступник міністра аграрної політики та продовольства, Сергій Семигреєнко, засновник приватного сільськогосподарського підприємства «Дружба», власник ТМ «Меди Межиріччя», Василь Соломка (ДіД Василь), засновник зібрання пасічників , «Бджолярський Круг України», член асоціації «Гільдія Медоварів України», Тетяна Сушко, виконавча директорка Спілки пасічників України, Віктор Іванченко, директор з розвитку компанії-експортера меду «Асканія-пак», Леонора Адамчук, доцент кафедри бджільництва НУБІП, Петро Карпенко, доктор медичних наук, професор кафедри технології і організації ресторанного господарства КНТУ, Олег Ряжських, керівник проекту «Гранд-Эксперт», Дмитро Кушнір, власник компанії «Медові Брати», Олег Калінін, власник сімейної пасіки, експерт проекту UHBDP, Костянтин Хмельницький, заступника генерального директора з сільськогосподарського виробництва ТОВ «Нібулон», Олександр Ониша, керівник медової компанії «Пчелич», Сергій Липко, директор ТОВ «Медовий Спас»

Теми для обговорення: Аналіз світового ринку меду та його перспективи. Державна політика у сфері виробництва та реалізації меду. Виконання дорожньої карти реформування галузі бджільництва в Україні. Заходи щодо збереження здоров’я бджіл. Вдосконалення та спрощення законодавства щодо реєстрації пасік та реєстрації потужностей операторами ринку. Гармонізація законодавства у сфері виробництва та реалізації меду у відповідності до вимог ЄС. Шляхи залучення інвестицій у медовий бізнес, кредитування виробників, страхування ризиків у бджільництві. Розширення географії експорту, рекомендації з виходу на нові ринки. Маркетингова стратегія, реклама, просування на ринки. Європейський та французький досвід у підтримці малих виробників, створення виробничих кооперативів, розвиток географічних найменувань. Успішні практики ведення медового бізнесу в Україні. Створення та наповнення Єдиного реєстру пасічників України та інші питання.

За результатами проведення Медового форуму планується обговорити та прийняти Резолюцію (звернення) до Уряду України щодо вирішення актуальних проблем та підтримки розвитку медової галузі.

Запрошуємо до участі у форумі бджолярів, виробників бджільницької продукції, експортерів меду, керівників і представників громадських об’єднань, вчених, експертів, виробників обладнання, успішних підприємців, які зацікавлені в економічному розвитку України.

Захід вiдбудеться 17 жовтня 2018 року о 10.00 в ТПП України ТПП (вул. Велика Житомирська,33,зала «Гранд Хол», 1 поверх)

Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Програма уточнюється, участь спікерів в процесі погодження.

Програма форуму

Реєстрація учасників: yas-smk@ucci.org.ua 

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова
за тел.: (044) 584-28-24 або e-mail: press@ucci.org.ua 

Додаткова інформація та із питань партнерства будь ласка звертайтеся
за тел.: +38 (044) 583 50 69 або e-mail, u-ol@ucci.org.ua