ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Донецька ТПП запрошує взяти участь у Національної практичної конференції


Донецька торгово-промислова палата за підтримки Донецької облдержадміністрації та Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області ініціювала проведення Національної практичної конференції «Малий та середній бізнес - як ефективна складова сталого розвитку економіки України», яка проводиться в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки.


Основною метою проведення Конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Планується розгляд та обговорення наступних питань:

  • аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;
  • визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;
  • надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;
  • презентації ефективних практик з питань розвитку МСБ та історії успіху діючих підприємців.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

До участі у Конференції запрошуються представники регіональних та національних органів державної влади, міністерств та профільних відомств, підприємці малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.


Оргкомітет буде рад бачити Вас гостем Конференції!


Початок роботи Конференції - 3 грудня 2020 року о 10.00. Зважаючи на карантині обмеження, місце проведення: online-платформа ZOOM (інформацію до входу буде надіслано зареєстрованим учасникам).

У випадку зацікавленості щодо участі, просимо проінформувати організаторів не пізніше ніж 27 листопада 2020 року за телефоном:

моб. (050)347-85-73;

е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com;

oleg.bedzay@gmail.com


Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3lngVLq


Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном:

моб. (050)347-85-73;

е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com;

oleg.bedzay@gmail.com

(контактна особа - Бедзай Олег Миколайович).