ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

"Agile, Scrum, Kanban – не тільки для IT!"

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Краматорськ, заснований на базі Донецької ТПП, за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу запрошує керівників та власників бізнесу, менеджерів виробництв та відділів з розробки нових продуктів та послуг, HR на БЕЗКОШТОВНИЙ триденний онлайн-тренінг «Основи гнучких технологій».

6,7 та 9 липня 2020 року з 13.00 до 18.00.


Якщо раніше офіси модно було облаштовувати «по фен-шую», то тепер - виключно «по еджайлу». Agile - це не тільки кольорові стікери, на яких зручно відзначати хід роботи (стікери, скоріше, варто відносити саме до підходу kanban). Але ж є ще й scrum - він тут при чому? Спеціально для тих, хто заплутався в термінах, ми коротко розібрали ці поняття і запитали експертів, навіщо компанії переходити на нову систему.

Курс проводиться у формі ігор, живих діалогів і симуляцій. Теоретичні матеріали і безліч кейсів, з багаторічного досвіду тренера.

ТРЕНЕР:

Євген Лабунський - Agile Coach, керуючий партнер Scrum.ua, Certified Scrum Professional® в ScrumAlliance, більше 10 років досвіду в Agile з клієнтами від США до Гонконгу і найбільшими українськими компаніями: Ukrsibbank, BNP Paribas Group, ПУМБ, Roche, WorkFusion, Tonic Health Ukraine, Visa, ДТЕК в розрізі стратегічних організаційних змін.

ПІСЛЯ КУРСУ ВИ:

- зрозумієте основи підходу і зможете зрозуміти, як застосувати Agile у вашій сфері;

- отримаєте системні знання, які стануть фундаментом для вашого професійного зростання;

- розберетеся, чи достатньо якісно побудовано співпрацю в вашому проекті, навіть якщо ви вже працюєте в Agile, підвищите якість за допомогою Scrum і Kanban;

- збільшите якість своєї співпраці простими засобами, відстежите безперервність постачання «бізнес-вартості» замовнику;

Умови участі – не менше 75% онлайн-участі у тренінгу гарантує отримання сертифікату успішного проходження курсу!

Обов’язкова реєстрація за лінком: https://form.jotform.com/201552350407344

Програма за лінком:

Докладна інформація за телефонами:

+380(50) 460-77-79 Аріна Казілова,

+380(50) 032-41-32 Владислава Перепелиця

Тренінг реалізовується Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Краматорськ, заснованим на базі Донецької ТПП, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.