ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

УКРАЇНСЬКО-ЧЕСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

Інформуємо, що 11 березня 2020р. в рамках проведення ІХ засідання Українсько-чеської Міжурядової комісії з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва у 1-й половині дня ТПП України відбудеться Українсько-чеський бізнес-форум. Чеську бізнес-делегацію, до якої входять представники різних секторів економіки, очолює Віце-Прем'єр-міністр, міністр промисловості та торгівлі Чеської Республіки, Голова Міжурядової комісії з чеського боку п. Карел Гавлічек.

РЕЄСТРАЦІЯ 

Співорганізаторами Форуму виступають Торгово-промислова палата України спільно із Союзом промисловості та транспорту ЧР та Палатою ЧР з економічних зв’язків з країнами СНД за підтримки Посольства ЧР в Україні та Посольства України у ЧР.

Програма заходу включатиме пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-чеського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Чехії, досвід інтеграції чеської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання, після чого відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл України та Чехії.

Детальну програму заходу  буде оголошено додатково.

Список чеських компаній із зазначенням профілів діяльності

До пріоритетних напрямів українсько-чеського ділового співробітництва належать промисловість, традиційна та альтернативна енергетика, енергоефективність та енергозбереження, транспорт, логістика, туризм, сільське господарство та сфера ВПК.

 До участі у форумі запрошуються українські компанії, зацікавлені у налагодженні коопераційних стосунків із Чеською Республікою.

Вартість участі у заході:

450 грн (вкл. ПДВ),

для членів ТПП України – 360 грн (вкл. ПДВ).

 СПОНСОРСТВО:  компаніям, які прагнуть підвищити свою пізнаваність і презентувати свої продукти та послуги широкому загалу учасників і гостей форуму, пропонується можливість виступити партнером заходу.

СПОНСОРСЬКИЙ ПАКЕТ

Контакти для довідок: тел.: (044) 461 98 07/08,


Ольга Бондаренко (boi-ier@ucci.org.ua),

Юлія Єгорова (yys-ier@ucci.org.ua,
Анна Любима (ast-ier@ucci.org.ua),
Валерія Забашта (zva-zed@ucci.org.ua)

Сподіваємось на Ваше позитивне рішення і активну участь!