ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Запрошуємо взяти участь у національній практичній конференції "Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами"

5 грудня 2019 року у Краматорську за адресою: вул. Конрада Гампера 1, Сад Бернацького, «Авангард-Хол» відбудеться національна практична конференція «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами».

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

Планується розгляд та обговорення наступних питань:

  • аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;

  • визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;

  • надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;

  • презентації ефективних практик з питань розвитку МСБ та історії успіху діючих підприємців.

Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.

До участі у Конференції запрошуються представники регіональних та національних органів державної влади, міністерств та профільних відомств, підприємці малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.

Початок роботи Конференції - 5 грудня 2019 року о 10.00 в «Авангард - Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 3-А, Сад Бернацького). Реєстрація учасників - з 9.00.

У разі прийняття участі у конференції обов’язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2qF9tUo

Ознайомитися з детальною інформацією щодо участі у конференції можна за телефоном: (050)347-85-73.
Контактна особа: Бедзай Олег Миколайович,
e-mail: oleg.bedzay@gmail.comoleg.bedzay@donetskcci.com.