ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

ДОНЕЦЬКА ТПП ПРОПОНУЄ ЗАНУРИТИСЬ У СВІТ КРЕАТИВНОГО БІЗНЕСУ!

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу зануритись у світ креативного бізнесу на Фестивалі креативних ініціатив «Creative4Business'2019», який відбудеться 21 листопада у Краматорську. Це відкрита платформа для спілкування, місце зустрічі лідерів, що створюють нову Україну.

На заході будемо говорити:

✅ про розвиток креативних індустрій в Україні та підтримку креативних проєктів;

✅ розглянемо креативні засоби залучення клієнтів, роботи з персоналом та пошуку фінансування.

На учасників чекатимуть виступи українських та європейських експертів, власників креативного бізнесу та бізнес-консультантів.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://bit.ly/2PQovRE

Організатори заходу – Донецька торгово-промислова палата, Німецько-український партнерський проєкт торгово-промислових палат «KVP Ukraine», проєкт «Підтримка рамкових умов для торгівлі в Україні», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини, а також Програма ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Польщі і Японії.


Фестиваль відбудеться у м. Краматорськ, вул. К. Гампера, 3-А, Сад Бернацького (Авангард – Хол). Початок о 9.30, реєстрація учасників з 9.00.

☎ Детальна інформація:
Аріна Казілова 050 460 77 73, arina.kazilova@gmail.com

Яна Нефьодова 066 623 76 67, yana.nafyodova@donetskcci.com