ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Анти-конфереція "Export Talks: Think global - export worldwide"

Ви вже думаєте про експорт, але не обрали країну? Тоді, Вам до нас!
24 жовтня 2019 року Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Краматорськ, заснований на базі Донецької ТПП, запрошує Вас стати учасником нашої другої анти-конференції «Export Talks: Think global - export worldwide».

Якщо ви бажаєте щось змінити у своєму бізнесі, або Вам не вистачає запалу, щоб розпочати експортну діяльність, то ми чекаємо саме на Вас.

Участь у заході, цього року, дозволить Вам розширити географію експорту своєї продукції, дізнатися шляхи розвитку конкурентоспроможності через доведення якості продукції у відповідність міжнародним вимогам і нормам, обмінятися досвідом і ідеями підкорення нових ринків.
Програмою ми передбачили ряд цікавих і експертних виступів спікерів, які мають великий досвід в міжнародних відносинах та експорті в різні країни світу.
Родзинкою заходу стане участь в одній з необхідних для Вашого професійного розвитку сесій: бізнес-грі «Маркетинг-квест», яка стимулюватиме Вас до успішної підприємницької діяльності, прояву лідерських здібностей і вмінню працювати в команді АБО майстер-класі «Підтвердження безпечності промислової продукції в Україні та ЄС», який спрямований на підвищення обізнаності українського бізнесу в питаннях технічного регулювання та доведення відповідності промислової продукції вимогам європейського та національного законодавства.

Участь у заході безкоштовна.
Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням:
https://form.jotformeu.com/92742304028351

Місце проведення: м. Краматорськ, вул. К. Гампера, 3-А, Сад Бернацького
(Авангард – Хол)

Додаткова інформація за тел.:
+380(50)460-77-79, Аріна Казілова;
+380(50) 54-35-382 Віра Рудич.
Захід організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Краматорськ, заснований на базі Донецької ТПП, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу