ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

РЕЛОКУЙТЕ ТА РОЗШИРЮЙТЕ СВІЙ БІЗНЕС ПРОСТІШЕ РАЗОМ З НОВОЮ ПОСЛУГОЮ ВІД ТПП!Торгово-промислова палата України та регіональні торгово-промислові палати запрошують підприємців долучитися до участі у презентації «Географічна диверсифікація та адаптація бізнесу: нова послуга від ТПП України».

25 травня об 11 годині ми анонсуємо новітню комплексну послугу системи торгово-промислових палат по супроводу географічної диверсифікації та адаптації бізнесу. На презентації, підприємства та підприємці, які планують або вже вимушено перенесли свій бізнес в інші регіони країни, отримають інформацію про нову можливість - комплексну професійну консалтингову підтримку у практичному супроводу територіальної диверсифікації / розширенні бізнесу або адаптації бізнесу на нових територіях за допомогою кваліфікованих експертів-консультантів регіональних торгово-промислових палат.

За два місяці тестування нового сервісу системи ТПП, послугу отримало 18 підприємств з Донецької, Запорізької та Харківської областей, які мали на меті релокувати або адаптувати свій бізнес у Волинську, Вінницьку та Львівську області. Для успішної реалізації цього проєкту, 12 експертів з регіональних торгово-промислових палат надавали консультації, розробляли плани адаптації та бюджети релокації. Тестовий запуск показав що нова послуга є незамінним інструментом підтримки бізнесу в умовах кризи, коли підприємці змушені докладати надзвичайні зусилля для оживлення виробництва.

Для участі у заході реєструйтеся за посиланням - https://bit.ly/45hzs32

Маєте запитання? Пишіть на пошту ucciproject.2022@gmail.com


Для участі у заході реєструйтеся за посиланням - https://bit.ly/45hzs32Захід проводиться в рамках проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», фінансується урядом Німеччини і реалізується реалізується Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні у співпраці з німецькою федеральною компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» через програму міжнародного співробітництва «ReACT4UA (Використання та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі)/EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».