ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Бізнес-виставка «Схід-Експо 2023»
UNDP Ukraine / ПРООН в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови запрошує мікро-, малі та середні підприємства Донецької області взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2023».

Проведення заходу заплановано на 6-7 червня 2023 року в Києві в приміщенні Мистецького Арсеналу. Захід відбудеться за фінансової підтримки European Union in Ukraine, U.S. Embassy Kyiv Ukraine та Уряду Хорватії.

Реєстрація підприємців на участь у «Схід-Експо 2023» можлива за посиланням до 20 травня 2023 року: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSf2LdM…/viewform

Більше інформації на сайті: www.east-expo.com.ua

Центральною подією «Схід-Експо 2023» стане виставка-презентація підприємств із постраждалих від війни областей України, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів і клієнтів із інших регіонів, країн ЄС і світу. Метою заходу є підтримка підприємств, які релокувалися або базуються у постраждалих від війни областях України, розширенні їхньої діяльності та покращенні конкурентних переваг. У межах «Схід-Експо 2023» відбудеться ярмарок, де всі учасники/-ці виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. Ярмарок рекламуватиметься окремо задля залучення до заходу якомога більшої кількості киян і гостей міста. Передбачена й онлайн-трансляція на сторінці UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у Facebook, YouTube, сайті заходу та на платформі «Дія.Бізнес». Участь у «Схід-Експо 2023» для підприємств і відвідувачів безкоштовна. UNDP Ukraine / ПРООН в Україні бере на себе всі витрати щодо оренди виставкової зали, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання та продукції, організації B2B-переговорів, створення каталогу учасників, онлайн-виставки, рекламних продуктів і матеріалів.