ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

ФОРУМ «БЕЗПЕКА КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ГУМАНІТАРНА ПРОТИМІННА ДІЯЛЬНІСТЬ»
Безпеку критичної інфраструктури та гуманітарну протимінну діяльність обговорюватимуть фахівці галузі безпеки 17 травня в Києві

24 лютого 2022 року назавжди розділило наше життя на до і після. Війна, що охопила країну, зруйнувала розуміння простору, часу, сенсу та безпеки у понад 40 млн українців. Приголомшивши світ єдністю, незламністю, людяністю, ми зробили свій вибір — Перемога і життя у вільній Україні. Рік, що минув, став викликом для кожного з нас. Весь цей час ми виборюємо свободу, право визначати власне майбутнє. Напередовій — воюємо з окупантами за нашу землю. На деокупованих територіях — посилюємо українські наративи та ідентичність. В тилу — тримаємо економічний фронт, відбудовуємо житло та інфраструктуру, оремо та засіваємо поля. Війна з РФ наочно та болюче показала нам уразливі місця у сфері безпеки критичної інфраструктури, промислових об’єктів, сектору АПК, житлових об’єктів.

Форум покликаний об’єднати експертів галузі безпеки заради нашої спільної перемоги і обговорити питання відновлення безпеки життєдіяльності в країні, відновлення та захист об’єктів критичної інфраструктури, промисловості та енергетики, повернути повноцінне життя на деокуповані території, зокрема до сільгоспугідь, що є вкрай важливим для продовольчої безпеки України та світу.

Представники уряду, галузевих об’єднань, виробників, постачальників обладнання та рішень всесвітньо відомих брендів зберуться на форумі для обговорення наступних питань:

  • Технології та рішення для захисту критичної інфраструктури. Підвищення безпеки критичної інфраструктури — один з пріоритетних на сьогодні напрямів, адже безпосередньо впливає на національну безпеку України. Учасники презентуватимуть та обговорюватимуть сучасні технології та технічні засоби для забезпечення безпеки критичної інфраструктури, аудит та оцінку її безпеки, убезпечення від несанкціонованого втручання, своєчасне виявлення загроз, запобігання та нейтралізацію фізичних та кіберзагроз.
  • Комплексна безпека промисловості та енергетики. Енергетика – одна зі стратегічно важливих галузей економіки України, від безпечного, стабільного функціонування та сталого розвитку якої залежать життєдіяльність та якість більшості сфер життя суспільства, а також безпосередньо добробут громадян. Вагоме значення наш енергетичний сектор має і у глобальному вимірі, адже Україна відіграє важливу роль у забезпеченні енергетичної безпеки всього європейського континенту. Внаслідок безжальних російських атак було пошкоджено або зруйновано до 60% енергетичних об`єктів України. Тому необхідно відновлювати енергетичну систему України, модернізувати її, враховуючи ризики, які продемонструвала війна. Форум презентує сучасні технічні засоби та обладнання для забезпечення безпеки, протипожежного і техногенного захисту промисловості та енергетичного сектору.
  • Безпека життя. Протимінна діяльність. За оцінками експертів, на кінець січня 2023 року в Україні заміновано близько 250 000 кв. км, для розмінування яких, за оптимістичними прогнозами, знадобиться близько 10 років. Найбільш постраждалим від діяльності російських мінерів є український агросектор. Наша держава, будучи аграрною країною, вже цього року відчула катастрофічні наслідки мінувань, і не може чекати роками на розмінування. Аби повернути повноцінне життя на деокуповані території, зокрема, до сільгоспугідь, їх необхідно очистити від вибухонебезпечних предметів. Але для цього бракує навченого персоналу та відповідної техніки. Прискорення процесу розмінування надасть можливість швидше відновити економіку країни, промисловість та аграрне підприємництво, зберегти життя людей. На форумі обговорюватимуться проблеми функціонування ринку гуманітарної протимінної діяльності в країні, демонструватиметься найсучасніше протимінне обладнання, а також відбудеться навчання від фахівців Асоціації саперів України.

Форум «Безпека критичної інфраструктури та гуманітарна протимінна діяльність» проходитиме за підтримки та участі Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, ДК «Укроборонпром». Інформаційний партнер — DefenceExpress.

До участі у форумі запрошуємо представників державних та місцевих органів влади, міністерств, відомств, територіальних громад та обласних державних адміністрацій, енергетичної та будівельної галузей, критичної інфраструктури, агросектору, транспортного сектору, профільні асоціації, міжнародні товариства та фонди, виробників та постачальників комплексних рішень з безпеки.

РЕЄСТРАЦІЯ: : https://forum-bezpeka23.ticketforevent.com/

КОЛИ: 17 травня 2023

ДЕ: конференц-центрі Mercure (вул. Вадима Гетьмана 6, Київ)

https://www.bezpeka.ua/

17 травня 2023 року у конференц-центрі Mercure (вул. Вадима Гетьмана 6, Київ) форум «Безпека критичної інфраструктури та гуманітарна протимінна діяльність» збере професіоналів безпеки України для вирішення нагальних проблем відновлення безпеки життєдіяльності, захисту об’єктів критичної інфраструктури, промисловості та енергетики, прискорення процесу розмінування деокупованих територій. Організатором події виступає компанія «Євроіндекс», засновник виставкового бренду SECURITY 2.0 (виставки «Безпека»).

Співорганізатори форуму — Ліга оборонних підприємств України, Асоціація саперів України.

Critical Infrastructure Security and Humanitarian Mine Action to be discussed by Security Experts on May 17 in Kyiv.