ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

П’ЯТИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ МСБ «ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ: РОЛЬ БІЗНЕС-ОБ’ЄДНАНЬ»

22 бер 2023 11:00-15:00

Дата: 22 березня 2023 року
Місце проведення: Intercontinental Kyiv Hotel (вулиця Велика Житомирська, 2A), Велика урочиста зала (-2 поверх).

Планується онлайн-трансляція заходу на Facebook та YouTube каналах ТПП України.

Учасники: понад 150 учасників (представники членських бізнес-об’єднань на національному та регіональному рівнях, представники міжнародних бізнес-асоціацій та торгово-промислових палат, дипломатичні представники, керівники малого, середнього та великого бізнесу, представники органів влади, ділові медіа, громадські організації тощо).

Цілі:

  • Синхронізувати аргументоване та чітке бачення учасників Форуму щодо інструментів та векторів відновлення України за умов війни, що триває. Підвищити обізнаність про роль та значення діяльності бізнес-об’єднань у напрямах підтримки та адаптації до несприятливих умов ведення бізнесу в Україні, зміцнення економіки країни та розвитку міжнародних зв’язків, залучення інвестицій та сприяння експорту.
  • Обговорити роль бізнес-спільноти, зокрема МСБ, у роботі над планом відбудови й модернізації України. Розширити дискусію про участь українського й іноземного бізнесу в проєктах відновлення.
  • Консолідувати зусилля у напрямку досягнення консенсусу з проблемних питань та спільних дій для їх вирішення. Оцінити виклики, які матимуть місце в майбутньому, визначити вектори бажаних результатів та інструментарій спільних дій у стимулюванні відновлення України.
  • Привернути увагу міжнародної спільноти до необхідності подальшої розбудови платформи партнерства та об’єднання зусиль, зокрема, з бізнес-об’єднаннями, як в Україні, так і в світі, з метою реалізації Плану відновлення.

Організатори: ТПП України, Програма розвитку ООН в Україні.

Робоча мова: українська, англійська (з синхронним перекладом).

Програма Форуму

11:00-11:45 Реєстрація, вітальна кава

12:00-12:10 Привітання учасникам Форуму від представників Уряду України

12:10-12:30 Вітальні слова організаторів Форуму

12:30-13:15 Панельна дискусія «Українське економічне диво - програми та проєкти української влади для створення сприятливих умов для іноземних інвестицій»

13:15-13:30 Кава-пауза

13:30-14:15 Панельна дискусія «Роль міжнародної бізнес-спільноти та міжнародних бізнес-об’єднань у відновленні та відбудові України»

14:15-15:00 Панельна дискусія українських бізнес-об’єднань та асоціацій: «Український досвід ведення бізнесу в умовах війни, історії успіху як рушій економічного відновлення»

Форма реєстрації на онлайн-трансляцію: https://forms.gle/ATujTvFSrF6o3gZE9

Захід проводиться в рамках реалізації меморандуму між ТПП України і Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за підтримки Проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро, малих та середніх підприємств України», який впроваджується ПРООН в Україні у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.