ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

КОНФЕРЕНЦІЯ "ЧИ ЗАПРЦЮЄ В УКРАЇНІ "П'ЯТИЙ БЕЗВІЗ" В 2023 РОЦІ?" - ПОТОЧНИЙ СТАН УГОДИ ACAAТоргово-промислова палата України в рамках проекту міжнародної допомоги «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі», який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, запрошує прийняти участь в обговоренні на тему: «Чи запрацює в Україні «п’ятий безвіз» у 2023 році? Щодо поточного стану підписання угоди АССА».

Захід відбудеться у середу, 07.12.2022 року, о 10.00 год., в режимі онлайн.

Під час заходу планується обговорення:

  • поточної ситуації процесу та моніторингу адаптації національного законодавства та його сучасний стан;
  • питання щодо підготовки та підписання угоди зі сторони Європейського Союзу;
  • надання послуг з технічного регулювання, досвід бізнесу. Реальні результати, складності та досягнення.

Відповідно до повістки денної, після завершення пленарної частини відбудуться практичні майстер-класи з доведення відповідності продукції від провідних фахівців у сфері технічного регулювання.

Участь в заході безкоштовна.

Реєстрація за посиланням – https://forms.gle/JtqNawcQK5TJZngXA (до 5.12.2022 року включно).

Для завантаження програми заходу натисніть тут.


Захід організований Торгово-промисловою палатою України в рамках проекту міжнародної допомоги «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі», який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.