ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Запрошуємо підприємців Донеччини, що працюють у сфері інформаційних технологій, у бізнес-тур до Івано-Франківська


Донецька торгово-промислова палата запрошує підприємців Донеччини взяти участь у бізнес-турі до Івано-Франківська. Ця ініціатива для бізнесу «Розвиток бізнес-сектору України» реалізується командою українських ТПП за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Наразі формуються групи учасників бізнес-туру, що працюють у сфері інформаційних технологій.


ПРОГРАМА ТУРУ

Головною ідеєю проєкту є розвиток малого та середнього підприємництва (МСП) в Івано-Франківській, Чернігівській, Харківській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській, Полтавській, Житомирській та Одеській областях шляхом налагодження особистісних бізнес-контактів підприємців та тиражування кращих бізнес-практик.

Тематичні навчальні бізнес-тури Івано-Франківською областю надають можливість підприємцям отримати нові знання, інформацію щодо ведення підприємницької діяльності та налагодити особисті зв’язки. Ці заходи мають стати трампліном для майбутньої співпраці, створення спільного продукту, нових комерційних підприємств, нових ринків та великих міжрегіональних ініціатив задля економічного добробуту України в непростий час.

Проєктом покриваються всі витрати на проїзд та проживання. Детальні умови додаються. Кількість місць обмежена.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +38 050 4714440 або електронною поштою: natalia.ivanova@donetskcci.com

Наталя ІВАНОВА, директор департаменту по взаємодії з бізнесом

,