ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Донецька ТПП запрошує на серію вебінарів
Тема форс-мажору вимушено набуває чимраз більшої популярності як серед підприємиць та підприємців, так і серед юристів, адже кількість випадків настання форс-мажорних обставин щодня збільшується.

Донецька торгово-промислова палата запрошує взяти участь у серії безкоштовних вебінарів «Антикризова платформа 5.0 – Форс-мажор у воєнний час», організованих за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Для кого?

- Для представників органів місцевого самоврядування та місцевих органів влади з усіх областей України (фокус на регіони, на території яких відбуваються активні бойові дії);

- Для підрядників та партнерів органів місцевого самоврядування та місцевих органів влади з-поміж бізнесів.


Під час трьох вебінарів, запланованих на 27 жовтня, 2 та 4 листопада 2022 року будуть обговорені основні юридичні питання, які є вкрай важливими для тих, хто бере участь у будь-яких договірних відносинах з огляду на визнання російської військової агресії – форс-мажором. У першу чергу – це роз’яснення про:

- форс-мажорні обставини та причинно-наслідковий зв’язок;

- що дає визнання форс-мажору;

- спірний форс-мажор та зменшення ризиків;

- різницю між форс-мажором та комерційні ризики;

- форс-мажорні обставини під час війни;

- альтернативи форс-мажору.


Платформа проведення GOOGLE MEET

Участь у заході безкоштовна, за умови попередньої реєстрації за посиланням: bit.ly/3S04e8V


Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +38 050 855 0512,

+38 095 550 0919 – департамент з організації та супроводу ділових заходів Донецької ТПП або листом на електронну пошту event.donetskcci@gmail.com


Для довідки:


Антикризову платформу 5.0 «Форс-мажор у воєнний час» організовано Донецькою торгово-промисловою палатою за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).


Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.