ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Бізнес-тури на Прикарпаття – для нових партнерів та спільних проєктів. Цього разу запрошують підприємців, які працюють в галузі легкої промисловостіТривають тематичні навчальні бізнес-тури Івано-Франківською областю у рамках проєкту «Розвиток бізнес-сектору України» . Протягом півроку має відбутись 8 таких бізнес-турів для представників малого та середнього бізнесу з Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Житомирської, Одеської та Чернігівської областей.

Донецька торгово-промислова палата разом Проєктом «Розвиток бізнес-сектору України» пропонує представникам бізнес-спільноти Донеччини прийняти участь у черговому турі проєкту бізнес-обмінів ««Легка промисловість» для обміну досвідом та представлення кращих бізнес-практик для діючих бізнесменів та тих, котрі розглядають можливість початку власної справи.

Організатори цих поїздок – Івано-Франківська торгово-промислова палата у співпраці з ТПП усіх регіонів-учасників проєкту, який реалізовується за підтримки американського фонду USAID.

Тур відбудеться 27 жовтня 2022року

Бізнес-тури на Прикарпаття потрібні, перш за все, релокованому бізнесу. Тож тут побували підприємці з прифронтових регіонів України, аби отримати новий досвід, налагодити партнерство та розпочати запроваджувати міжрегіональні ініціативи.

Головною ідеєю проекту є розвиток малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській, Чернігівській, Харківській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській, Полтавській, Житомирській та Одеській областях шляхом налагодження особистісних бізнес-контактів підприємців та тиражування кращих бізнес-практик.

Торгово-промислові палати об`єдналися заради своїх підприємців, щоб вони мали можливість отримання нових знань, інформації та налагодження особистих зв’язків між бізнесами України, , що стане поштовхом до співпраці, запуску нових бізнесів, розробки спільних продуктів, формуванню нових ринків для збуту продукції та реалізації великих міжрегіональних проектів в майбутньому.


Участь БЕЗКОШТОВНА!

ПРОГРАМА ТУРУ
Якщо ви:

- Діючі бізнеси (представники середнього бізнесу, в тому числі релокованого), котрі мають намір розширювати бізнес і відкривати філії чи виробництва (у Івано-Франківській чи інших областях, в яких реалізується даний проект), здійснюють пошук бізнес-партнерів, постачальників сировини чи покупців своєї продукції.

- Самозайняті (ФОП) та/або особи, котрі мають намір розпочати власну справу.

- Підприємці чи особи, що мають намір розпочати власну справу чи вже здійснюють підприємницьку діяльність, в тому числі з числа тимчасово переміщених осіб, котрі зараз проживають в інших регіонах України, але котрі мають намір здійснювати підприємницьку діяльність.


Наталя ІВАНОВА, директор департаменту по взаємодії з бізнесом

+38 050 4714440, natalia.ivanova@donetskcci.comКількість місць обмежена!