ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

ЗАПРОШУЄМО ПІДПРИЄМЦІВ ДОНЕЧЧИНИ У БІЗНЕС-ТУР «ІНДУСТРІЯ ГОСТИННОСТІ ТА ВНУТРІШНІЙ ТУРИЗМ» ДО ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА





Донецька торгово-промислова палата запрошує підприємців взяти участь у бізнес-турах по Івано-Франківщині. Нова ініціатива для бізнесу «Розвиток бізнес-сектору України» реалізується разом з регіональними торгово-промисловими палатами.

Наразі формуються група учасників на бізнес-тур «Індустрія гостинності та внутрішній туризм» для обміну досвідом та представлення кращих бізнес-практик для діючих бізнесменів та , котрі розглядають можливість початку власної справи.

Тур відбудеться 15 вересня 2022 року

ПРОГРАМА ТУРУ



Головною ідеєю проєкту є розвиток малого та середнього підприємництва (МСП) в Івано-Франківській, Чернігівській, Харківській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській, Полтавській, Житомирській та Одеській областях шляхом налагодження особистісних бізнес-контактів підприємців та тиражування кращих бізнес-практик.

Тематичні навчальні бізнес-тури Івано-Франківською областю надають можливість підприємцям отримати нові знання, інформацію щодо ведення підприємницької діяльності та налагодити особисті зв’язки. Ці заходи мають стати трампліном для майбутньої співпраці, створення спільного продукту, нових комерційних підприємств, нових ринків та великих міжрегіональних ініціатив задля економічного добробуту України в непростий час.

Проєктом покриваються всі витрати на проїзд та проживання. Детальні умови додаються. Кількість місць обмежена.

За додатковою інформацією звертайтеся:

координаторка від Донецької ТПП: Наталя ІВАНОВА, директор департаменту по взаємодії з бізнесом

+38 050 4714440, natalia.ivanova@donetskcci.com



РЕЄСТРАЦІЯ



Проєкт «Розвиток бізнес-сектору України» реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Головною ідеєю проєкту є розвиток малого та середнього підприємництва (МСП) в Івано-Франківській, Дніпропетровській, Чернігівській, Харківській, Запорізькій, Донецькій, Полтавській, Житомирській та Одеській областях шляхом налагодження особистісних бізнес-контактів підприємців та тиражування кращих бізнес-практик.



Проєкт передбачає проведення тематичних, вузько направлених інформаційно-просвітницьких бізнес-обмінів для залучення досвіду та представлення кращих бізнес-практик для діючих бізнесменів та осіб, котрі розглядають можливість початку власної справи.


Реалізація заходів проєкту сприятиме отриманню нових знань, інформації та налагодженню особистих зв’язків між підприємцями восьми областей України, що стане поштовхом до співпраці, запуску нових бізнесів, розробки спільних продуктів, формуванню нових ринків для збуту продукції та реалізації великих міжрегіональних проектів в майбутньому.


Обґрунтування актуальності проєкту:
З початку російської агресії в Україні вітчизняний бізнес опинився перед значними викликами, основними з яких є розрив усталених зв’язків та логістичних ланцюжків, а також суттєве зниження експортної діяльності (оскільки ризики співпраці з українськими фірмами для іноземних компаній значно зріс).
Тому для бізнесу не тільки доцільно, а й необхідно налагодити регіональну співпрацю, яка здатна сформувати нові логістичні зв’язки та має потенціал стати потужним стимулом для розвитку як вітчизняного малого та середнього бізнесу, так і внутрішнього ринку України загалом.

Аудиторія проєкту:
- діючі бізнеси (представники середнього бізнесу, в тому числі релокованого), котрі мають намір розширювати бізнес і відкривати філії чи виробництва (у Івано-Франківській чи інших областях, в яких реалізується даний проєкт), здійснюють пошук бізнес-партнерів, постачальників сировини чи покупців своєї продукції;
- самозайняті (ФОП) та/або особи, котрі мають намір розпочати власну справу;
- підприємці чи особи, що мають намір розпочати власну справу чи вже здійснюють підприємницьку діяльність, в тому числі з числа тимчасово переміщених осіб, котрі зараз проживають в інших регіонах України, але котрі мають намір здійснювати підприємницьку діяльність.