ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Бізнес-тур: сільськогосподарська кооперація та органічне виробництво (м. Івано- Франківськ)

Бізнес-тур: сільськогосподарська кооперація та органічне виробництво
м. Івано- Франківськ

Практична частина.
Дата: 18 серпня 2022 року


Опис заходу: виїзди безпосередньо на локації успішних підприємств Івано-Франківщини – кращі практики, спілкування з власниками та персоналом, отримання «інсайдерської» інформації щодо ведення такої діяльності, на чому робити акцент, канали продажів і т д.


7.30-8.00: реєстрація учасників у холі готелю «Надія»

8.10-8.20: вітальна зустріч з представниками керівництва Івано-Франківської обласної військової адміністрації
8.30-10.00: переїзд у Івано-Франківський район, Рогатинська міська територіальна громада, с. Чесники з відвідуванням
13.00-14.30: обід у м. Рогатин
14.30-15.00: переїзд у Івано-Франківський район, Букачівецька територіальна громада, з відвідуванням
18.00-19.30: переїзд у м. Івано-Франківськ
19.30: вечеря у м. Івано-Франківськ


Онлайн частина
Аналіз бізнес-моделі, базових потреб для початку діяльності в сільськогосподарському сегменті, бізнес-план: запуск і зростання, можливості для залучення зовнішнього фінансування для такої діяльності, представлення франшизи


Дата та час: 22 серпня, 14.00 год.
Тривалість: 90 хв.
Канал комунікації: Zoom
Фінансові умови участі:


1) Проєкт покриває транспортні витрати, але не більше 2000 грн. на одного учасника.
Учасники купують квитки та організовують прибуття до Івано-Франківська та в зворотному напрямку самостійно.
Кошти відшкодовуватимуться в Івано-Франківську після пред’явлення квитків.
Можлива компенсація пального на автомобіль в межах 2000 грн. при пред’явленні чеків на пальне.2) Проєкт покриває витрати на проживання – 2 доби в готелі «Надія» https://www.nadiyahotel.com/rooms
Якщо учасник бізнес-туру залишається в готелі довше, сплачує за проживання самостійно.
3) Трансфери на підприємства по всій робочій програмі бізнес-туру забезпечують організатори, витрати покриваються проєктом.
4) Харчування: 2 сніданки включено у вартість проживання в готелі, обід та вечеря в межах робочої програми забезпечуються організаторами та покриваються проєктом.
5) Всі інші витрати: сувеніри, додаткові переїзди, тощо покриваються учасниками туру самостійно.
Контактна особа від Донецької ТПП: Наталя ІВАНОВА, директор департаменту по взаємодії з бізнесом, 0504714440 e-mail: natalia.ivanova@donetskcci.com

Посилання для реєстрації:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchId7sZmNCpcTBLsONR8AVvDQcri466SiqkTyNlnXmScPWag/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Проєкт «Розвиток бізнес-сектору України» реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Головною ідеєю проєкту є розвиток малого та середнього підприємництва (МСП) в Івано-Франківській, Дніпропетровській, Чернігівській, Харківській, Запорізькій, Донецькій, Полтавській, Житомирській та Одеській областях шляхом налагодження особистісних бізнес-контактів підприємців та тиражування кращих бізнес-практик.


Проєкт передбачає
проведення тематичних, вузько направлених інформаційно-просвітницьких бізнес-обмінів для залучення досвіду та представлення кращих бізнес-практик для діючих бізнесменів та осіб, котрі розглядають можливість початку власної справи. Реалізація заходів проєкту сприятиме отриманню нових знань, інформації та налагодженню особистих зв’язків між підприємцями восьми областей України, що стане поштовхом до співпраці, запуску нових бізнесів, розробки спільних продуктів, формуванню нових ринків для збуту продукції та реалізації великих міжрегіональних проектів в майбутньому.

Обґрунтування актуальності проєкту:
З початку російської агресії в Україні вітчизняний бізнес опинився перед значними викликами, основними з яких є розрив усталених зв’язків та логістичних ланцюжків, а також суттєве зниження експортної діяльності (оскільки ризики співпраці з українськими фірмами для іноземних компаній значно зріс).
Тому для бізнесу не тільки доцільно, а й необхідно налагодити регіональну співпрацю, яка здатна сформувати нові логістичні зв’язки та має потенціал стати потужним стимулом для розвитку як вітчизняного малого та середнього бізнесу, так і внутрішнього ринку України загалом.

Аудиторія проєкту:
- діючі бізнеси (представники середнього бізнесу, в тому числі релокованого), котрі мають намір розширювати бізнес і відкривати філії чи виробництва (у Івано-Франківській чи інших областях, в яких реалізується даний проєкт), здійснюють пошук бізнес-партнерів, постачальників сировини чи покупців своєї продукції;
- самозайняті (ФОП) та/або особи, котрі мають намір розпочати власну справу;
- підприємці чи особи, що мають намір розпочати власну справу чи вже здійснюють підприємницьку діяльність, в тому числі з числа тимчасово переміщених осіб, котрі зараз проживають в інших регіонах України, але котрі мають намір здійснювати підприємницьку діяльність.