ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Семінар «Ефективність діяльності агрокластерів, бізнес-груп, асоціацій та об’єднань мікро-, малих і середніх агроформувань Донецької, Луганської та Запорізької областей»

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) запрошує вас взяти участь у семінарі «Ефективність діяльності агрокластерів, бізнес-груп, асоціацій та об’єднань мікро-, малих і середніх агроформувань Донецької, Луганської та Запорізької областей», який відбудеться наприкінці березня 2022 року.
Під час зустрічі будуть розглянуті питання посилення інституційної спроможності галузевих асоціацій та об’єднань мікро-, малих і середніх агроформувань та перспективи створення агрокластерів у регіоні.
Для участі в семінарі необхідно заповнити форму реєстрації до 28 лютого 2022 року за посиланням: https://bit.ly/3JDbns6
Про точну дату та місце проведення семінару зареєстрованим учасникам буде повідомлено додатково.
Захід проводиться у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
За додатковою інформацією у випадку виникнення запитань просимо звертатись до Ольги Ходаківської, експертки ФАО з питань розвитку кластерів за тел.: +38 098 085 37 82 або email: Olga.Khodakivska@fao.org