ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Відеопрезентація Європейського офісу Узбецької Республіканської товарно-сировииної біржі (UzEx)

Відеопрезентація Європейського офісу Узбецької Республіканської товарно-сировииної біржі (UzEx)
2 лютого 2022 року відбудеться відеопрезентація Європейського офісу Узбецької Республіканської товарно-сировииної біржі (UzEx) «Збільшення експортно-імпортних можливостей українських компаній в азіатському регіоні через співробітництво з UzEx».
В рамках заходу представники Європейського офісу UzEx:
- поінформують учасників про основні принципи, специфіку та переваги роботи на біржі UzEx, а також про основні товарні позиції біржової торгівлі, що користуються найбільшим попитом (зокрема олія, кукурудза, пшениця, поліетилен, сірка, технічні олії, газолін піролізний тощо);
- ознайомлять їх із системою виставково-ярмаркової онлайн-торгівлі товарами та послугами, В2В моделями електронної комерції, що дозволяють продавати товар на умовах 100% передоплати та багато іншого.
Представникам українських компаній також буде презентовано проект «Uzbekistan4U» як унікальну можливість отримати доступ для участі у системі державних тендерних закупівель Узбекистану. Даний проект реалізується за підтримки «Торгового дому Україна» і є практично єдиним у Європі, що надає комплекс навчальних послуг з участі в тендерних закупівлях.