ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕС-СПІЛЬНОТИ ДОНЕЧЧИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «МАЛИЙ І СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС: ТРАНСФОРМАЦІЯ В НОВИХ РЕАЛІЯХ»Шановні пані та панове!

Донецька торгово-промислова палата за підтримки Донецької облдержадміністрації та Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області запрошує Вас прийняти участь у Практичній конференції «Малий і середній бізнес: трансформація в нових реаліях», яка проводиться в рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки.

Метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області.

Формат заходу передбачає насичену програму за такими тематичними напрямами:

- основні виклики мікро- та малих підприємств, надання інформації та практичних порад щодо їх подолання;

- надання поштовху для розвитку підприємств на принципах сталості, як однієї з основних умов довгострокової конкурентоспроможності;

- інформування представників бізнесу щодо можливостей, що надаються в рамках міжнародних та національних проєктів, державних програм фінансування бізнесу, які діють в Україні;

- презентації ефективних практик з питань розвитку МСБ та історії успшної роботи підприємців.

До участі запрошуються представники регіональних та національних органів державної влади, підприємці - представники малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації, громадські організації, представники міжнародних організацій.


Початок роботи Конференції - 8 грудня 2021 року о 10.00 у конференц-холі Донецької ТПП (Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 43А).

Реєстрація учасників - з 9.00 при обов'язковій наявності COVID-сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту (термін дії 72 години).

У випадку зацікавленості щодо участі, просимо проінформувати організаторів не пізніше ніж 2 грудня 2021 року за телефоном: моб. (050)347-85-73; е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3EMjWOBДодаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: моб. (050)347-85-73;

е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com (контактна особа - Олег Бедзай).