ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Запрошуємо на міжрегіональний екологічний форум «Поводження з відходами. Виклики та рішення».

Тема поводження з відходами в Україні кожного року набирає обертів: будуються станції сортування, в містах ставлять контейнери із роздільного сортування, відбуваються активні промоції з закликами відправляти на перероблення пластикові відходи.
Ці заходи покроково привчають спільноту України до розумного поводження з відходами та закликають до всесвітньої практики збереження навколишнього середовища.
1 та 2 грудня 2021 року відбудеться міжрегіональний екологічний форум «Поводження з відходами. Виклики та рішення».
Для кого?
До участі запрошуються керівники бізнес-структур, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад, місцевих рад, райдержадміністрацій, освітніх установ, громадських організацій, комунальних підприємств.
Де?
Захід відбудеться у Конгрес-Холі Донецької ТПП (Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого 43А), а також онлайн на платформі ZOOM.
Метою Форуму є:
- знайомство з кращими практиками у сфері поводження з відходами;
- обмін досвідом з імплементації сучасних підходів щодо подолання критичної ситуації у сфері перероблення відходів;
- сприяння налагодженню діалогу та співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки та бізнесу.
Дводенна програма охопить такі теми, як концепція управління твердими побутовими відходами в Донецькій області, сучасні виклики поводження з відходами для східної України.
На учасників чекають семінари з організації системи роздільного збирання побутових відходів, огляд промислових та небезпечних відходів: технології перероблення, загрози та виклики, презентація проєкту сміттєперевантажувальної станції, український досвід застосування обладнання для сортування та подрібнення відходів та багато іншого.
Після другого дня форуму для учасників буде організовано екскурсійну поїздку до м. Бахмут на сміттєперевантажувальну станцію.
Участь у заході є безкоштовною, за умови попередньої реєстрації за посиланням: bit.ly/3qEc6Tj
Ми піклуємось про здоров’я та безпеку наших учасників, тому звертаємо увагу на те, що участь в офлайн форматі можуть взяти особи, у яких є:
- повний курс вакцинації та COVID-сертифікат;
- негативний ПЛР-тест, або
- експрес-тест на COVID-19, чинний 72 години (організатори нададуть можливість зробити безкоштовне експрес-тестування на COVID-19 перед початком заходу).
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +380 50 460 7779 – відділ з організації та супроводу ділових заходів Донецької ТПП або листом на електронну пошту event.donetskcci@gmail.com
ДОВІДКОВО:

Форум організовано «Міжнародним інститутом підприємництва» заснованим на власності Донецької торгово-промислової палати спільно з Донецькою обласною державною адміністрацією у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.