ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Презентація литовської компанії Heat Transfers Company

Торгово-промислова палата України запрошує долучитися до участі в Презентації литовської компанії Heat Transfers Company, яка відбудеться 18 листопада 2021 о 12:00 в ТПП України (Велика Житомирська, 33 , м. Київ).

РЕЄСТРАЦІЯ

Heat Transfer Company - виробник друкованих логотипів і етикеток для виробів з тканини, зокрема призначених для спорту і активного відпочинку. Компанія використовує найсучасніше обладнання, яке дозволяє виробляти термотрансфери підвищеної складності з використанням автоматизованого процесу. Технології, професійна команда і використання високоякісного європейського сировини, забезпечують ексклюзивність продукції компанії. У Heat Transfers Company є мережа агентів, які представляють їх в найбільших, з точки зору текстильної промисловості, регіонах, таких як Туреччина, Італія, Франція, Німеччина, США.

ТПП України всіляко підтримує прагнення бізнесу відкривати нові ринки та розвивати свій експорт та стимулювати вигідні пропозиції іноземних компаній для українських виробників.
У зв'язку з цим запрошуємо виробників одягу та текстильної продукції, компанії, які хотіли б отримати цікаві пропозиції по брендуванні одягу та текстильних виробів, компанії України, торгові представництва Посольств, асоціації, партнерів та всіх зацікавлених приєднатися до участі в презентації.

У випадку підтвердження участі просимо поінформувати ТПП України (контактна особа Анна Любима - +380955466509, dept.ier@gmail.com ) щодо реєстрації.