ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Десятий регіональний конкурс Підприємець року Донецької області - 2018

                                                     Запрошуємо підприємців взяти  участь у
                     Десятому регіональному конкурсі «Підприємець року Донецької області - 2018»

Для участі в конкурсі необхідно в строк до 15 червня 2018 року надати пакети документів, передбачені умовами конкурсу, у паперовому вигляді (за адресою: м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48-а, 3-й поверх, Центр розвитку малого і середнього підприємництва Донецької торгово-промислової палати, з поміткою «Конкурс «Підприємець року») та електронному вигляді (фотокартки  повинні бути кольорові, портретні, розміром не менш 1 Мб, додатково письмова  рекомендація  - характеристика в форматі Word) на адресу  oleg.bedzay@donetskcci.com.

Контактна особа: Бедзай Олег Миколайович, тел. (050)347-85-73.Умови участі у Десятому регіональному конкурсі «Підприємець року Донецької області - 2018»

1. Загальні положення.

1.1. У конкурсі беруть участь повнолітні громадяни України, які відносяться до керівного складу малих підприємств вищої та середньої ланок не менше 2 років (крім номінацій «Start-Up року» та «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ») або підприємці - фізичні особи, що зареєстровані у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (згідно з Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань») у Донецькій області.

1.2.Участь у конкурсі є безкоштовною.

1.3. Кандидати на участь у конкурсі подають до оргкомітету на розгляд Експертної ради наступні документи:
анкета - заява;
рейтинговий профіль підприємства або підприємця-фізичної особи;
• письмова рекомендація - характеристика від виконкому міської ради (райдержадміністрації/ОТГ), що пропонує кандидатуру учасника, яка повинна містити перелік конкретних досягнень даної особи (окремо звернути увагу на участь у програмах соціально - економічного розвитку міста/района/ОТГ/області);
• копія витягу з Державного реєстру про державну реєстрацію підприємства або підприємця-фізичної особи (можливо надання копії витягу з Інтернет сторінки Міністерства юстиції України, завіреної печаткою підприємства);
• копії документів, що підтверджують особу кандидата (паспорт) та його досягнення (дипломи, статті, відзнаки, а також інформація про фестивалі, форуми, конференції, конкурси тощо,в яких приймав участь, наукові відкриття, розробки тощо);
• 2 фотокартки.

1.4. Документи, що подаються поверненню не підлягають.

2. Номінації конкурсу.

2.1. Конкурс проводиться за наступними номінаціями:
1. «Підприємець року в галузі промисловості»;
2. «Підприємець року в галузі сільського господарства»;
3. «Підприємець року в галузі торгівлі»;
4. «Підприємець року в галузі послуг»;
5. «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства» (крім підприємств комунальної власності);
6. «Підприємець року в галузі інноваційної діяльності та новітніх технологій»;
7. «Start-Up року»;
8. «За високій рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;
9. «За активну підтримку малого бізнесу».
10. «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ» - переможці регіонального конкурсу щодо фінансової підтримки (може приймати участь по одному учаснику з міста/району/ОТГ).

2.2. За кожною номінацією за підсумками оцінок Експертної ради визначається один Переможець та два Лауреати конкурсу.

2.3. Для проведення кваліфікованої оцінки конкурсних документів учасників створюється Експертна рада у кількості 10 осіб. До складу Експертної ради входять представники Донецької торгово-промислової палати, Донецької облдержадміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області, сектору Державної регуляторної служби у Донецькій області , вищих навчальних закладів Донецькій області та незалежні експерти.

3. Термін та етапи проведення конкурсу.

3.1. Термін проведення конкурсу - квітень - серпень відповідного року.

3.2. Конкурс проводиться у чотири етапи:
I етап - прийом заявок та документів претендентів на звання «Підприємець року» за номінаціями здійснюється до 15 червня 2018 року на місцях виконкомами міських рад або райдержадміністраціями та передається в Експертну раду .
II етап - розгляд, аналіз та оцінка заявок та конкурсних документів Експертною радою (липень-серпень 2018 року);
III етап - підсумкове засідання Експертної ради, визначення лауреатів та дипломантів регіонального конкурсу згідно з поданими документами та результатами співбесіди з претендентами за потребою (серпень 2018 року);
IV етап - святкова церемонія нагородження Лауреатів та Дипломантів регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області» в рамках святкування Дня підприємця (дата і місце уточняється)