ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 (050) 477-01-11, +38 (067) 567-01-11

Донецька ТПП запрошує на вебінар «Технічне регулювання промислової продукції: як визначити застосоване законодавство та стандарти»


До уваги підприємців, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність!
Донецька торгово-промислова палата запрошує Вас стати учасником безплатного вебінару «Технічне регулювання промислової продукції: як визначити застосоване законодавство та стандарти».


КОЛИ?
25 червня 2021 року,
з 11.00 до 12.00

ДЕ?
- на платформі Zoom


Після імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом законодавчі вимоги ЄС до багатьох видів промислової продукції вже стали, а до інших - невдовзі стануть вимогами й українського ринку. Отже, при експорті продукції до ЄС, а також при продажі її в Україні виробник несе відповідальність та повинен довести відповідність своєї продукції вимогам до безпечності, іншими словами - технічним вимогам.


Участь у вебінарі допоможе зрозуміти основи процесу підтвердження безпечності промислової продукції прі реалізації такої продукції в Україні та експорті до Європейського союзу, а також розібратися з законодавством, яке може бути застосоване до продукції для підтвердження відповідності.
Упродовж вебінару будуть розглянути онлайн-інструменти, які представники бізнесу зможуть використовувати для ефективного аналізу законодавства та підбору стандартів.


Спікер:
Перепелиця Валерій, директор департаменту ЗЕД Донецької ТППОбов’язкова реєстрація за лінком: https://bit.ly/3zn353b


Додаткова інформація за тел.: +380(50) 328-10-75 Валерій Перепелиця.