ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ВЗАЄМОДІЇ З БІЗНЕСОМ

28 травня на базі Донецької ТПП відбулося ІІ засідання Комітету з питань інформатизації, інформаційно-комунікаційних технологій та інтелектуального розвитку Донецької ТПП.
До роботі засідання долучилися 52 учасники: представники державної влади, місцевого самоврядування, профільних державних організацій, бізнес-асоціацій, керівники підприємств.
Засідання відкрили директор ЦРМСП Донецької ТПП, відповідальний секретар Комітету, Олег Бедзай та голова Комітету, директор ГС «ІТ Донеччина» (м. Краматорськ), Яна Вінницька.
В ході роботи були розглянута низка актуальних питань.
Доповідь консультантки зі стратегічного планування проекту USAID «Економічна підтримка східної України» Надії Єременко мала назву «Про розробку Стратегії економічного розвитку Краматорської міської громади: смарт - підходи, цифровізація».
- Забезпечення позитивного тренду місцевого розвитку стає дедалі більш технологічним і складним. Роль держави як головного гравця в місцевій економіці зменшилась. Тепер суб’єктами міжнародних економічних відносин найчастіше виступають окремі підприємства, регіони та територіальні громади, - зазначила Галина Єременко.
Вона запросила членів Комітету, керівників підприємств та лідерів бізнес-асоціацій долучитись до визначення пріоритетів розвитку громади, заповнивши анкети за посиланням
(для керівників підприємств),
https://docs.google.com/.../1VT3sOaqKQW.../edit... (для лідерів бізнес – асоціацій).
Про необхідність та переспективи діджіталізації спорту розповів директор спортивного порталу №1 MixSport (м. Київ) Сергій Родін.
- Зараз компанії змушені переходити на технології, які вони не планували впроваджувати до певного часу, і переглядати свої стратегічні пріоритети, - підкреслив Сергій Родін.
Керівниця Інноваційного центру STEM-освіти «А-РОБОТ» (м.Вугледар) Ганна Теличко розповіла про створення Міжмуніципального центру підготовки фахівців з робототехніки і програмування для роботи з молоддю (ресурсного центру розвитку STEM-освіти Донецької області.
Дуже цікавим став виступ керівниці проєкту «Прямуємо до успіху» Марини Дубініної. Вона презентувала результати діяльності Проєкту, розповіла про його можливості і переваги, підкресливши, що ініціатива реалізовується в Донецькій області громадською організацією «Відкрита економіка» у рамках проєкту Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб».
Завершуючи захід Яна Винницька та Олег Бедзай акцентували увагу присутніх на можливостях всебічної підтримки бізнесу, яку надає Донецька ТПП.
Комітет з питань інформатизації, інформаційно-комунікаційних технологій та інтелектуального розвитку Донецької ТПП працює, проте, на даний час вакантною залишається посада заступника голови Комітету.
Тому всі, бажаючі попрацювати на цій засаді, мають надати своє резюме до секретаріату Комітету
(е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com моб. (050) 347-85-73; контактна особа - Олег Миколайович Бедзай).
Традиційно організатори звернулися до присутніх з проханням зазгалегідь формувати пул проблемних питань, які мають бути розлянуті на чергову засіданні, а пропозиції надсилати до секретаріату Комітету.