ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Донецька ТПП долучилася до обговорення питання підтримки інвестиційної діяльності на території Донецької та Луганської областей

28-го травня в Маріуполі відбулась нарада з питань підтримки інвестиційної діяльності на території Донецької та Луганської областей. Захід пройшов за участі міністра Кабінету міністрів України Олега Немчінова і першого заступника міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислава Замлинського.
Як було наголошено, Донеччина має величезний економічний потенціал. Її вигідно відрізняє на теренах України комбінація трьох найпотужніших ресурсів: природного, людського, та промислового.
Донецька торгово-промислова палата як найбільша і найпотужніша бізнес-асоціація регіону відчуває актуальність пошуку нових інвесторів. А зовнішньоекономічна діяльність є пріоритетною для Палати. Про це під час свого виступу зазначив президент ДТПП Максим Ануфрієв.
«Донецька ТПП є і організатором, і учасником багатьох економічних форумів із залученням представників влади, дипломатичних місій та фінансових інституцій. Ці заходи дозволяють регіональному бізнесу повною мірою продемонструвати свій потенціал, провести діалог із державними структурами, надати конкретні пропозиції та окреслити можливості співпраці з міжнародними партнерами. А органи державної влади своєю чергою отримують якісний зворотний зв’язок з метою ефективного формування та реалізації інвестиційної політики», - підкреслив Максим Ануфрієв.