ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

«Chamber4Members» створює нові можливості для співпраці

27 травня пройшла чергова зустріч підприємств-членів Донецької ТПП - «Chamber4Members».
Захід відкрив президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв. Він нагадав, що ДТПП – найпотужніша бізнес-асоціація в регіоні, яка органічно інтегрована в національну та світову екосистему Палат і активно співпрацює з закордонними партнерами. Зокрема в плані реалізації стратегії бізнес-допомоги, яка посилює можливості для виходу підприємців на закордонний експорт.
Про програму GIZ «Fit for Partnership with Germany» присутнім розповіли керівниця проєктного офісу програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини Світлана Степащенко та експертка проєкту Олена Луценко.
Світлана Степащенко окреслила основні формати співпраці програми GIZ «Fit for Partnership with Germany» та докладно розповіла про порядок формування груп для стажування в Німеччині.
Дуже корисною стала презентація можливостей Програми.
Віра Рудич - директорка відділу міжнародного співробітництва та експорту ДТПП - розповіла про Європейську мережу підприємств (European Enterprise network, EEN). Вона зазначила, що Донецька ТПП, як учасник консорціуму «EEN-Україна» з 2017 року, пропонує використати потенціал Європейської мережі підприємств з метою розширення інвестиційних та торговельних можливостей регіональних підприємств і надає наступні послуги:
- пошук партнерів-інвесторів у країнах - учасницях EEN;
- пошук інноваційних технологій у країнах - учасницях EEN;
- пошук партнерів у країнах - учасницях EEN для створення спільних підприємств;
- пошук партнерів у країнах - учасницях EEN для імпорту й експорту товарів.
Зустріч в черговий раз довела, що проєкт «Chamber4Members» - це відкритий майданчик для плідної роботи, де в теплій і дружній атмосфері вирішуються дуже серйозні та складні питання.