ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Донецька ТПП і громадська організація «Ukrvelodor» підписали меморандум про співпрацю

21 квітня у приміщенні Донецької торгово-промисловій палати відбулося підписання меморандуму про співробітництво між ДТПП і громадською організацією «Ukrvelodor».
Президент Донецької ТПП Максим Ануфрієв під час спілкування дав представникам активної молоді низку порад, як розвиватися, не знижуючи рівня амбіцій.
- Донецька ТПП - це, в першу чергу, бізнес-асоціація, діяльність якої націлена на експертну підтримку підприємців і підприємництва. Зазначу, що масштаб бізнесу не має значення, адже усі підприємці заслуговують на повагу та отримання можливостей для розвитку. Палата завжди максимально відкрита, ми надаємо багато унікальних послуг, прозоро комунікуємо з бізнесом і з представниками громадськості, які ініціюють активності і які бажають змінити Донеччину на краще, - зазначив Максим Ануфрієв.
Меморандум став підтвердженням однакової мети обох організацій – це створення сприятливих умов для розбудови громадянського суспільства, які приносять користь, відповідають високим професійним стандартам та здатні відкрити нові можливості.
ДОВІДКОВО:
ГО «Ukrvelodor» була створена у березні 2021 року.
Мета організації - робити усе можливе, аби велосипедисти на Донеччині та в Україні почували себе на дорозі безпечно та комфортно.
https://www.facebook.com/Ukrvelodor/