ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

«Chamber4Members». Діалог Донецької ТПП з представниками бізнесу триває

30 березня відбулася чергова зустріч підприємств-членів Донецької ТПП - «Chamber4Members». До спілкування долучилися понад 50 підприємців і представників бізнес-спільноти.
Вступне слово взяв президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв. Він нагадав, що рівно рік тому ДТПП започаткувала новий проєкт - «Chamber4Members» - Палата для своїх членів. «CHAMBER4MEMBERS» – це новий досвід і можливості, новий погляд на давно відомі речі, на формування сучасної культури взаємозв’язків між Донецької торгово-промисловою палатою і її членами.
Але, як наголосив Максим Ануфрієв, пандемія коронавірусу як небезпека світового масштабу породила ряд нових викликів, примусила бізнес інтенсивно операційно трансформуватися, знаходити нові канали реалізації. Закономірно, що сучасний рівень розвитку цифрових технологій, доступність базових цифрових пристроїв сприяє технологічному розв'язанню питання налаштування дистанційної роботи.
Втім, у кожного підприємства своя специфіка, окрема роль і місце у суспільстві. Тому абсолютно необхідною є тісна взаємодія, яка забезпечить очікуваний позитивний результат. ДТПП є запорукою і платформою такої взаємодії. Більше того, Палата встигає за трендами мінливого світу. Наприклад, на початку карантинних обмежень у мережі Facebook було оперативно створено групу для представників бізнесу — членів ДТПП та інших підприємців області - «Антикризовий клуб «Переможемо разом!».
В групі, яка користується довірою і популярністю, підприємці мають змогу дізнаватись оперативні та важливі новини, розмістити власні пропозиції, активно спілкуватися.
Наразі у підприємств як Донеччини, так і всієї країни з'явилася ще одна цікава нагода долучитися до величезної інформаційної та фахової бази ДТПП - тепер в якості «Інформаційного члена».
Таке членство дозволить представникам бізнесу можливість першочергового отримання актуальної інформації, освітніх матеріалів для розвитку та просування вашого бізнесу; поширення комерційних пропозицій вашого підприємства на інформаційних платформах та по базі підприємств і організацій-партнерів Донецької ТПП; участі в освітніх проєктах і заходах, які організовує та проводить Донецька ТПП. А також отримати можливість налагодити взаємовигідні контакти з партнерами, клієнтами, як в Україні, так і за кордоном.
«CHAMBER4MEMBERS» - це відкритий майданчик для плідної роботи, тому дуже корисними для присутніх стали виступи таких спікерів, як підприємець, партнер міжнародної IT- компанії Global Intellect Service Станіслав Грушевий; представників Центр розвитку стартапів 1991 (м. Маріуполь) Юрія Давиденко та Єви Бєльченко.
Змістовною була розповідь керівниці проєкту «Прямуємо до успіху» Марина Дубініної. За її словами, Проєкт має на меті дати можливість всім охочим опанувати навичками створення контент-стратегії, копірайтингу, SMM та адаптації контенту під різні соцмережі, навчитися краще візуалізувати контент за допомогою проєкту «Прямуємо до успіху», який підтримується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH за сприяння уряду Німеччини.
Наприкінці зустрічі відбулося відкрите спілкування, в ході якого обговорювалися питання, що найбільш цікавлять присутніх. Взагалі зустріч «CHAMBER4MEMBERS» з представниками бізнесу пройшла в теплій і дружній атмосфері.