ГАРЯЧА ЛIНIЯ +38 067 567-01-11

Підтримка підприємництва та пошук шляхів розв'язання проблем

31 березня на базі Донецької ТПП відбулося засідання XXX Регіональної ради підприємців в Донецькій області.
Зважаючи на карантинні обмеження, захід пройшов у дистанційному режимі.
У роботі взяли участь представники державної влади та державних установ, керівники підприємств і бізнес-асоціацій — всього 34 особи.
Засідання відкрив Президент Донецької ТПП, голова Регіональної ради підприємців Максим Ануфрієв.
Завідувачка Сектору Державної регуляторної служби Олена Ростова звернула увагу присутніх на вимоги статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
Також обговорили питання про налагодження діалогу та комунікацій державної податкової служби з бізнесом та громадськістю з метою легалізації трудових відносин. В.о. начальника Головного управління ДПС у Донецькій області Ірина Долозіна нагадала про актуальність контролю за готівковими розрахунками та окреслила цінову ситуацію на ринку пального.
Заступник голови ГО «Союз виробників художньої кераміки м. Слов'янська» Андрій Міщенко розповів про відкриття Регіонального координаційного центру логістики професійно-технічної освіти. За його словами, новостворений центр – це сучасний простір для спілкування та співпраці між роботодавцями, представниками закладів освіти, центрами зайнятості та професійно орієнтованою молоддю.
Інвестиційна привабливість Донеччини – незаперечний чинник стабільного розвитку. Так вважає директор ТОВ «ФІРМА ГАРАНТ-2016» (м. Добропілля) Ілля Єлін. Підприємець запропонував перелік заходів, серед яких трансформація, диверсифікація та залучення інвестицій.
Змістовною була промова консультанта міжнародної неприбуткової організації «Юнацькі досягнення» Юрія Токарського. Він презентував пілотний проєкт з викладання курсу підприємництва в установах профтехосвіти та коледжах Донецької області.
Наприкінці зустрічі відбулося спілкування з підприємцями, в ході якого обговорювалися питання, що найбільш цікавлять присутніх.
Завершуючи захід Максим Ануфрієв ще раз нагадав, про всебічну підтримку, яку Донецька ТПП надає бізнесу.
Він звернувся до присутніх з проханням формувати пул проблемних питань на чергове засідання Ради.
Питання та пропозиції слід надсилати до секретаріату Комітету (е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com моб. (050) 347-85-73) Контактна особа — Олег Миколайович Бедзай.