+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Пошук партнерів і встановлення ділових контактів

Бізнес вже досить давно використовує всесвітню мережу Інтернет. Інколи здається, що люди там живуть. Вони відкривають торгові осередки, купують, продають, грають в он-лайн ігри, надають послуги, розраховуються електронними грошима тощо. IT-індустрія зайняла «своє» місце в сучасному житті. З поточним перебігом подій у світі найкращі освітні, технічні, розважальні платформи відкрили свої двері для усіх бажаючих, тож і ми не стоїмо осторонь і шукаємо раціональні способи підтримки бізнесу в умовах глобальної кризи.

У зв`язку з ситуацією, що склалася на сьогодні в країні Донецька торгово-промислова палата продовжує працювати дистанційно. Переваги користування послугами Палати - це нові партнери, розширена база клієнтів, актуальні бізнес-пропозиції. У лютому місяці 2020 року Донецькою торгово-промисловою палатою було започатковано новий формат нетворкінгових зустрічей «CHAMBER4MEMBERS» для обміну новими ідеями та вирішенням існуючих питань. Сьогодні програма «CHAMBER4MEMBERS» продовжує свою роботу в онлайн форматі це:

серія онлайн-тренінгів, інформацію про які ви отримуєте на ваш e-mail,

розділ на сайті Палати де розміщуються пропозиції та запроси членів Палати,

актуальна інформація на нашій сторінці Facebook та Telegram-каналі.

Варто пам`ятати, що нетворкінг у будь-якому режимі - це нові засоби мислення при взаємодії з людьми, чиї погляди, ідеї, ресурси і життєвий досвід можуть як збігатися, так і відрізнятися від ваших. Приростаючи всім цим, збагачуючи знання, навички, аналізуючи досвід інших, впроваджуючи це в свою діяльність, ви сприяєте розвитку вашого бізнесу. Пропонуємо Вам активно користуватися послугами пакетного членства, що входять до розділу «Пошук партнерів і встановлення ділових контактів», наступні послуги з вказаного розділу наші спеціалісти можуть надати у дистанційному режимі:

  • Формування бізнес-пропозицій, що надходять у Донецьку ТПП, з урахуванням профілю діяльності підприємства. Оперативне інформування щодо них члена Палати;

  • Розсилка ділової інформації на e-mail підприємства;

  • Реєстрація підприємства в системі Europe Enterprise Network, пошук клієнтів і постачальників в ЄС;

  • Забезпечення ділових контактів через регіональні торгово-промислові палати України.

Наразі ми плануємо і надалі проводити тренінги в рамках програми CHAMBER4MEMBERS – online, продовжуємо надсилати цікаві та актуальні комерційні пропозиції для вас. Сподіваємося, що ви знайдете бажання та час долучитися до нових умов надання послуг та форматів заходів, що плануються Донецькою ТПП.

Отримати детальну інформацію про те, як стати членом Донецької ТПП можна за посиланням: https://donetskcci.com/page-membership-howto

Для того, щоб не пропустити анонси подій та отримати контакти наших спеціалістів слідкуйте за нашими сторінками у:

Facebook: https://www.facebook.com/Donetskcci/

Офіційний сайт Донецької ТПП: https://donetskcci.com/

Тelegram-канал для отримання свіжих новин: t.me/DonetskCCI