+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

У МАРІУПОЛІ ЖІНКИ СТВОРИЛИ СПІЛЬНОТУ ДЛЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ В СФЕРІ IT-ТЕХНОЛОГІЙ

За сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» у ЦЕНТРІ РОЗВИТКУ СТАРТАПІВ 1991 МАРІУПОЛЬ відбулося відкриття Wtech.

Це спільнота жінок IT-сфери та онлайн-бізнесу. Маріуполь став шостим містом України, де запрацював Wtech.

- WTech - це міжнародне ком'юніті жінок-лідерок, які готові ділитися досвідом, створювати спільні проекти та працюють над збільшенням жіночого представництва. Мова йде про зустрічі, лекції та інші формати співробітництва, - розказала на презентації співзасновниця Wtech Вірослава Новосильна.

- Ми будемо проводити бізнес-сніданки та ланчі для жінок IT-сфери, на яких у невимушеній атмосфері зможемо обговорити технологічні тенденції, поділитися новинами та отримати поради. Дизайнерок, програмісток, маркетологів, SMM- та PR-спеціалісток у Маріуполі достатньо. 1991 Маріуполь має велику базу контактів, яка допоможе нам зібрати учасниць Wtech разом на лекції та інші заходи, - поділилася планами проєктна директорка 1991 Маріуполь Єва Бельченко.

Згодом у Центрі розвитку стартапів планується проводити безкоштовні заходи для жінок зі сфери бізнесу.

За словами фахівця Центру стартапів Марії Кутняковой, такі зустрічі планують зробити регулярними: 
- Це допоможе створити в місті проактивное напрямок бізнес-лідерів, і в перспективі може стати поштовхом для розвитку бізнесу в місті. Тут кожна жінка зможе поділитися власним досвідом і можливо надихнути когось почати свою справу.