+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Головним завданням ДТПП є вдосконалення сприятливих умов для розвитку підприємництва Донеччини

13 березня 2020 року відбулося чергове засідання Президії Донецької торгово-промислової палати. На ньому було розглянуто низку важливих питань, вирішення яких має забезпечити ефективну підтримку Донецькою ТПП представників бізнесу регіону.

З інформацією щодо роботи галузевих Комітетів Донецької ТПП у минулому 2019 році виступив президент ДТПП Максим Ануфрієв. Він зазначив, що на цей час на базі Палати ефективно функціонують п'ять галузевих Комітетів. Торік в роботі засідань Комітетів взяли 372 особи, серед яких були бізнесмени, представники державної влади та місцевого самоврядування, банківських установ, профільних державних організацій, вишів, керівники підприємств тощо.

Члени Президії визнали цю роботу задовільною і розробити графік засідань галузевих Комітетів Донецької ТПП на поточний рік.

Продовжуючи основну тему Максим Ануфрієв у своєму виступі окреслив наявні логістичні перепони в організації сумісних заходів для бізнесу, що територіально розташований на півдні та півночі Донеччини. Тому ще одним нагальним рішенням Президії ДТПП стала ухвала створення Підкомітету при Комітеті по малому та середньому бізнесу Донецької ТПП на базі відділення у м. Маріуполь Донецької ТПП.

Новими членами Донецької ТПП в першому кварталі 2020 року стали:

ФОП Юркова Л.В.

ТОВ «Акваторія»

ФОП Гатицька Е.А

ФОП Ощепкова Г.П

ФОП Вейдер Т.М.

ТОВ «Краматорський комбінат дитячого харчування».