+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Вам необхідно нотаріально засвідчити переклад?

Бюро перекладів Донецької ТПП надає послуги перекладу офіційних документів (заяв, свідоцтв, довіреностей, довідок тощо) для подальшого нотаріального засвідчення як для приватних осіб, так і для представників малого, середнього та великого бізнесу.

«Нотаріальне засвідчення перекладу» - це…

підтвердження нотаріусом справжності підпису перекладача та вірності ксерокопії (або оригіналу) документа.

Печатка Бюро перекладів ДТПП на виконаному перекладі потрібна не рідше, ніж засвідчення перекладу у нотаріуса. Усе залежить від самого документа, а також вимог установи, куди Ви будете подавати перекладені документи. Бюро перекладів ДТПП здебільшого засвідчує переклади, скріплюючи їх своєю печаткою та підписом перекладача. Хоча переклади наших фахівців, засвідчені печаткою ДТПП, приймаються до розгляду в більшості закладах і структурах, такий вид засвідчення не завжди підходить для деяких державних установ України або за кордоном.

У такому випадку, Вам потрібно засвідчити переклад нотаріально, що для нашої країни є найбільш офіційним способом підтвердження вірності перекладеного тексту.

Фахівці ДТПП проведуть для Вас безкоштовну консультацію щодо вартості та строків виконання перекладу, а також його нотаріального засвідчення.