+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Розширюйте мережу ділових контактів разом з ДТПП!

Сучасний ринок перенасичений товарами та послугами - як вітчизняними, так і імпортними. Завдання, щодо виведення на торговельні майданчики нового продукту, є непростим і досить витратним, до того ж, воно забирає багато часу. Однак у фахівців торгово – промислової палати є надійні технології і методи просування вашого товару або послуги на ринок.

Головний інструмент - реклама. Але потрібно мати на увазі, що вона є не самостійною діяльністю, а одним з інструментів маркетингу і повинна застосовуватися в комплексі з іншими технологіями, щоб взаємно посилювати дію один одного. Кампанії, націлені на вихід свого товару на ринок, можуть застосовувати різні форми, але в них обов'язково будуть використані базові методи просування, без яких неможливо реалізувати стратегію інтегрованого маркетингу. До їх числа входять:

реклама;

прямий маркетинг;

прес-інформація;

маркетинг взаємин;

підтримка збуту;

друковані матеріали.

Інтегрований підхід до просування товарів та послуг має на увазі, що всі елементи кампанії діють узгоджено, підсилюючи ефект один одного. В принципі, кожен з цих способів окремо - розсилка, друкована реклама, теж результативні, але не в такій мірі, як їх комплексне застосування.

Якщо у вашому розпорядженні є достатній бюджет і грамотно складений медіа план (обрані канали, що забезпечують найбільшу ефективність рекламної кампанії), то можна задіяти рекламу в якості єдиного методу просування товару на ринок.

У цьому випадку вона буде виконувати кілька завдань, а саме:

 • інформувати споживача про новий продукт;

 • ясно показувати переваги, що відрізняють даний товар від аналогів, пропонованих ринком;

 • стимулювати цікавість, підігрівати початковий інтерес і мотивувати споживача дізнатися про цей продукт більше.

Успішність програми виведення на ринок нового товару, послуги, що включає тільки рекламу, визначатиметься обсягом фінансових вкладень і розумністю використання цих коштів. Для зменшення фінансових вкладень можна скористатися послугами які пропонує торгово- промислова палата для своїх членів:

 • розміщення інформації про члена Палати на сайті Донецької торгово-промислової палати (ТПП) і сторінці Facebook;

 • розміщення інформації про підприємство в базі ТПП України і на сайті;

 • розміщення матеріалів компанії на стенді Донецької ТПП під час заходів Палати;

 • розміщення банера компанії на головній сторінці сайту Донецької ТПП;

 • розміщення публікації про досягнення компанії на зовнішніх on-line ресурсах партнерів Донецької ТПП;

 • розміщення рекламних матеріалів компанії в гостьовій зоні Донецької ТПП;

Але якщо додати до реклами інші маркетингові практики і методи просування продукту на ринок, то можна буде застосовувати її більш вузько: для досягнення конкретних цілей, поставлених стратегічною програмою. Це помітно підвищить ефективність акції і дозволить більш економно і раціонально витрачати бюджет.

Одним з популярних маркетингових інструментів, яким можуть скористатися члени торгово-промислової палати є прямий маркетинг. До нього вдаються в тих випадках, коли потрібно збільшити ефект від застосування інших методів просування, але він також може виконувати інші функції та використовуватися дуже різноманітно.

 • передача ділової пропозиції / запиту;

 • поширення ділової пропозиції / запиту;

 • пряма розсилка з урахуванням профілю діяльності підприємства;

 • організація ділових зустрічей і переговорів з представниками вітчизняних та зарубіжних підприємств у рамках заходів і бізнес-місій, які проводяться Донецькою ТПП і ТПП України;

 • формування бізнес-пропозицій, що надходять у Донецьку ТПП, з урахуванням профілю діяльності підприємства. Оперативне інформування щодо них члена Палати;

 • розсилка ділової інформації на е-mail підприємства;

 • забезпечення ділових контактів через регіональні торгово-промислові палати України.

З огляду на вище викладене підприємство - член торгово-промислової палати отримує надійні технології і методи для розвитку бізнесу та просування свого товару або послуги на ринок.

Приєднатися до спільноти членів Донецької ТПП можна зайшовши на сайт Палати: https://donetskcci.com/page-membership-howto

та зателефонувавши +38 067 644 10 31 Олександр Манойло,

е-mail: sasmarcci2@gmail.com, м. Маріуполь.