+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Друге засідання Комітету підприємців харчової та переробної промисловості Донецької ТПП

26 лютого в конференц-залі Донецької ТПП відбулося друге засідання Комітету підприємців  харчової та переробної промисловості Донецької ТПП.

У роботі засідання взяли участь 32 учасника: представники державної влади, місцевого самоврядування, бізнес-асоціацій, керівники підприємств.

Засідання відкрили Президент Донецької ТПП Максим Ануфрієв, керівник компанії «ДОРС-Еліт +», Волноваський район, голова Комітету Олесандр Ахунзянов, керівник ТМ «Биополе» (Краматорськ), заступник голови Комітету  Наталія Тітомир.   

В ході роботи були розглянуті питання: «Про переваги від впровадження системи НАССР». Доповідачем виступила директор відділу міжнародного співробітництва та експорту Донецької ТПП Віра Рудич, співдоповідач - начальник відділу стандартизації, сертифікації продукції і послуг, систем управління і технічного нагляду Державного підприємства «Донецький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Наталія Коломієць.

Під час виступу доповідачі акцентовали увагу на необхідності впровадження в регіоні систем управління безпечністю харчової продукції за принципами НАССР. Всі присутні були запрошені  та тренінги, які відбудуться 8-9 квітня 2020 р. в Маріуполі та 14-15 квітня – в Краматорську.

Питання «Про діяльність програми відновлення та розбудови миру ООН в сфері економічного розвитку Донецького регіону» висвітлила спеціаліст з розвитку бізнесу ПРООН в Україні Ольга Логвін.

«Про вимоги сучасного законодавства до контролю за безпечністю  харчових продуктів» присутніх ознайомила.  - головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Краматорського міського управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області Ірина Сбоєва.

У ході подальшої роботи спеціаліст Центру розвитку малого і середнього підприємництва Донецької ТПП, генеральний директор ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Донецькій області», відповідальний секретар Комітету Олег Бедзай запросив присутніх прийняти участь у регіональному навчальному семінарі/презентації програми «Доступні кредити 5-7-9%» для підприємців.  Семінар пройде 11 березня  у Краматорську (Авангард-Хол,  вул. Конрада Гампера, будинок 3-А).

Підводячи підсумки роботи засідання Комітету,  Олександр Ахунзянов  акцентував увагу на можливості всебічної підтримки бізнесу, яку надає Донецька ТПП. Він звернувся до присутніх с пропозицією тримати «обратний зв’язок» через секретаріат Комітету.

Тел.: моб. +38 (050) 347-85-73; е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com (контактна особа - Олег Миколайович Бедзай).