+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

ЕФЕКТИВНИЙ НЕТВОРКІНГ ДЛЯ РОЗВИТКУ ВАШОГО БІЗНЕСУ

(Про одну з можливостей, яку надає членство вашої компанії в Донецькій ТПП)

Наприкінці 2019 року Донецька торгово-промислова палата запровадила систему Пакетного членства, згідно з якою всі послуги члена Палати надаються за п`ятьма напрямками. Один з них - це форуми, конференції, навчання, нетворкінг. Підприємства - члени Донецької ТПП мають можливість не тільки брати участь в заходах Палати (яких тільки у 2019 році було більше 50-ти), а й у заходах, які організовує ТПП України.

Участь у заходах – це не тільки нові знання, новий досвід, нові емоції, це насамперед нові контакти, нові партнери для вашого бізнесу, розширена база клієнтів, це нові засоби мислення при взаємодії з людьми, чиї погляди, ідеї, ресурси і життєвий досвід можуть як збігатися, так і відрізнятися від ваших. Приростаючи всім цим, збагачуючи знання, навички, аналізуючи досвід інших, впроваджуючи це в свою діяльність, ви сприяєте розвитку вашого бізнесу.

Розглядаючи діяльність Донецької ТПП в цьому ракурсі, необхідно зазначити, що Донецька торгово-промислова палата є ефективним майданчиком для бізнес-партнерства (В2В, В2С можливості). Так у 2019 році в рамках виставки «Схід-Експо 2019» Донецькою ТПП були організовані та проведенні В2В зустрічі для 87 учасників із Донецької, Луганської та Запорізької областей з потенційними партнерами. За результатами участі в одному з заходів Донецької ТПП підприємство - член Палати підписало контракт на розробку програмного забезпечення для медичних центрів (мережі лабораторій).

На наших заходах ми створюємо всі умови для спілкування учасників між собою, зі спікерами для того, щоб всі мали можливість для отримання нових корисних знайомств.

Відгук однієї з наших членкинь, яка є активною учасницею заходів Донецької Палати: «Участь у бізнес-заходах надихає на нові звершення, сприяє виходу на новий рівень,  дозволяє краще зрозуміти особливості ведення бізнесу, надає можливість ознайомитись з досвідом ведення бізнесу від успішних підприємців та отримати від них поради.  Завдяки нетворкінгу з’являлись нові клієнти, партнери та контакти».

Нашими партнерами в організації деяких заходів, спікерами та учасниками являються представники органів влади. На нашу думку, сьогодні дуже важливим є діалог представників органів влади і бізнесу(B2G) під час заходів, які ми організуємо для того, щоб підприємці мали можливість донести та обговорити проблеми, які виникають у зв’язку з веденням бізнесу, поставити питання та озвучити свої пропозиції особисто. Ви можете стати активними учасниками п`яти галузевих Комітетів, які працюють при Донецькій ТПП, цією можливістю можуть скористатися власники всіх трьох пакетів. . Ми сприяємо тому, щоб почуті від бізнесу ініціативи були реалізовані профільними міністерствами та комітетами ВР України. За 2019 рік відбулося 13 засідань в яких взяло участь 536 учасників.

У 2020 році ми плануємо зробити акцент на заходах B2U- налагодження контактів між членами Донецької ТПП. Це впровадження на регулярній основі нетворкінгових зустрічей «Chember4Members» для членів Палати. Формат цих зустрічей передбачає не тільки корисне спілкування, а й наявність якісного контенту. Такі зустрічі були започатковані нами у 2019 році для підприємств Маріуполя – членів Донецької ТПП, де вони мали можливість спілкування, як з керівництвом Палати, так і між собою.

Резюмуючи все вищесказане треба зазначити, що одним з важливих бенефітів для бізнесу від членства в Донецькій торгово-промисловій палаті – є набуття нових знань, досвіду, знайомств через правильно вибудуваний нетворкінг під час заходів, які Донецька ТПП організовує для бізнесу регіону.

Приєднатися до спільноти членів Донецької ТПП можна зайшовши на сайт Палати: https://donetskcci.com/page-membership-howto

та зателефонувавши +38 050 471 4440 Наталя Іванова, директор департаменту по взаємодії з бізнесом.

Розширюйте свою мережу контактів разом з Донецькою торгово-промисловою палатою!