+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Регіональна рада підприємців в Донецькій області: актуальні питання розвитку підприємництва регіону

Донецька ТПП в черговий раз стала майданчиком для обговорення між представниками державної влади та підприємцями регіону питань, які потребують спільних рішень.
 17 грудня у конференц-залі Донецької ТПП пройшло XXVІІ засідання Регіональної ради підприємців в Донецькій області.
У роботі заходу взяли участь представники департаменту економіки Донецької облдержадміністрації, сектору Державної регуляторної служби України в Донецькій області, Донецького обласного центру зайнятості, керівники підприємств і бізнес - асоціацій - всього 41 особа.
Засідання відкрив Президент Донецької ТПП, голова Регіональної ради підприємців в Донецької області М.Ю. Ануфрієв.
В ході роботи заступник голови громадської ради при міськвиконкомі Краматорської міської ради; співдоповідач С.О. Чепелєва та фахівець з адвокаціїї Благодійної Організації «Благодійний Фонд» Карітас Краматорськ» Р.О. Циганій доповіли про необхідність сприяння суспільному розвитку через соціальне підприємство та соціальне замовлення.
Старший науковий співробітник відділу господарсько-правових досліджень проблем економічної безпеки Інституту економіко-правових досліджень НАН України А.В. Токунова доповіла про бізнес і права людини - глобальні тенденції та перспективи для Донецької області.

Керівник ГО «Скаутський молодіжний центр Донеччини «Східна хвиля», м. Слов’янськ В.М. Овчаренко розповів про досвід соціального підприємництва на прикладі організації літнього наметового таборування і сплавів для дітей і молоді буферної зони «Східна хвиля». Член громадської організації «Координаційний центр патріотичних сил «Новий Маріуполь», засновник ТОВ «Івета» В.А. Каракулов додав в Стратегію розвитку Донецької області на період до 2027 року пропозиції підприємців м. Маріуполь з розвитку малого та середнього бізнесу.
Директор Слов'янського навчально-наукового інституту Університету державної фіскальної служби України Д.О. Лазаренко розповів про навчальну та наукову діяльність Слов'янського навчально-наукового інституту Університету державної фіскальної служби України. Також в ході подальшої роботи були обговорені питання стосовно складу Ради.