+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Відбулося перше установче засідання Комітету підприємців харчової та переробної промисловості Донецької ТПП

28 листопада в конференц-залі готелю «Краматорськ» відбулося перше установче засідання Комітету підприємців харчової та переробної промисловості Донецької ТПП (далі - Комітет). У роботі засідання взяли участь 40 представників державної влади, місцевого самоврядування, бізнес-асоціацій, керівники підприємств. Засідання відкрив спеціаліст Центру розвитку малого і середнього підприємництва Донецької ТПП, генеральний директор ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Донецькій області» О.М. Бедзай.
  
В ході роботи було одноголосно прийнято рішення про створення Комітету для подальшого винесення на Президію Донецької ТПП та затверджено попередній склад Комітету у кількості 35 осіб. Після обговорення прийнято Положення про Комітет; було обговорено кандидатури та обрано секретаріат Комітету: голова - керівник компанії «ДОРС-Еліт +», Волноваський район О.В. Ахунзянов, заступник голови - керівник ТМ «Биополе», м. Краматорськ Н.В. Тітомир, відповідальний секретар - спеціаліст Центру розвитку малого та середнього підприємництва Донецької ТПП, генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області О.М. Бедзай.
У ході подальшої роботи засідання ведучий експерт департаменту міжнародного співробітництва Донецької ТПП Т.А. Дмитриченко акцентувала увагу на необхідності
впровадження в регіоні систем управління безпечністю харчової продукції за принципами ХАССП; ФОП, м. Мирноград О.М. Брюховець обговорила створення харчового кластеру на прикладі туристичного кластеру; зав. відділом краєзнавства та туризму Донецького обласного учбово - методичного центру культури, голова Комітету з підприємництва в сфері туризму, курортно-рекреаційної, ресторанної та готельної діяльності Донецької ТПП В.М. Лимаренко поділилася позитивним досвід суспільної роботи з Донецькою ТПП; О.М. Бедзай запросив присутніх 5 грудня п.р. прийняти участь у Національній практичній конференції «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами».
Підводячи підсумки роботи засідання Комітету О.М. Бедзай акцентував увагу на можливості всебічної підтримки бізнесу, яку надає Донецька ТПП; звернувся до присутніх тримати «обратний зв’язок» через секретаріат Комітету за тел.: моб. +38 (050) 347-85-73; е-
mail: oleg.bedzay@donetskcci.com (контактна особа - Олег Миколайович Бедзай).