+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

ТПП УКРАЇНИ ЗАПУСКАЄ В РЕГІОНАХ СЕРІЮ ТРЕНІНГІВ, ЯКІ НАВЧАТЬ БІЗНЕС ДОВОДИТИ ВІДПОВІДНІСТЬ ПРОДУКЦІЇ ТЕХНІЧНИМ ВИМОГАМ ЄС ТА УКРАЇНИ

Внаслідок імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС законодавчі вимоги ринку ЄС до багатьох видів промислової продукції вже стали, а до інших - невдовзі стануть вимогами і українського ринку. Тепер і при експорті продукції до ЄС, і при продажі її в Україні виробник несе відповідальність, а отже - має довести відповідність своєї продукції вимогам до безпечності, іншими словами – технічним вимогам.

Щоб допомогти виробникам у цьому, 26 листопада ТПП України запускає у 12 регіонах України серію 2-денних тренінгів «Як довести, що Ваша продукція відповідає технічним вимогам ЄС».

Пройшовши тренінг, виробники вмітимуть визначати застосовні вимоги до безпечності своєї продукції, оцінювати ризики для споживачів, визначати придатні для мінімізації ризиків стандарти, знатимуть, як складати технічний файл, декларацію про відповідність та маркувати свою продукцію.

Тренінги проводитимуть сертифіковані консультанти і тренери з доведення технічної відповідності з торгово-промислових палат.

Тренінги відбуватимуться протягом листопада 2019 року – березня 2020 року в регіональних ТПП.

Перший тренінг відбудеться 26-27 листопада у Харківській ТПП.

Дізнавайтеся більше та купуйте квитки на тренінги тут.

Тренінги будуть проведені у рамках проекту "Будуємо зв'язки для успіху в експорті", який реалізовується за підтримки проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) "Підтримка рамкових умов для торгівлі".