+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

На Донеччині фермери підуть до школи. До бізнес-школи!


Донеччина гостро потребує створення мережі невеликих фермерських бізнес-шкіл. Про це, як повідомляє пресслужба обладміністрації, йшлося на зустрічі керівного складу Донецької ОДА з делегацією Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

"Нам дуже приємно, що ваша організація підтримує нашу область та всю країну в складний для нас час. Допомога людям, які проживають близько до лінії розмежування, є важливим напрямком роботи. Керівництво департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій неодноразово зустрічалося з вами для обговорення важливих питань розвитку агропромисловості області, зокрема розвитку бджільництва в регіоні. Зараз дуже гостро стоїть питання навчання – створення невеличких фермерських бізнес-шкіл", – зазначив заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін.

Делегацію ФАО очолює координатор програми ФАО в Україні Мара Лопес. Основною метою зустрічі стало знайомство керівництва облдержадміністрації з координаторкою програми та радником програми, які вперше прибули в Україну. Під час заходу розглянули питання співпраці облдержадміністрації та ФАО, а також стану реалізації проєкту щодо економічного розвитку, який реалізується спільно 4 агенціями ООН – ПРООН, ООН Жінки, Фондом ООН у галузі народонаселення та ФАО.

Слід додати, що Донецька ТПП неодноразово ставала майданчиком для обговорення між представниками державної влади та аграріями регіону питань, які потребують спільних рішень.