+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Донецька Торгово-промислова палата взяла участь в Інвестиційному форумі в Маріуполі

Перший інвестиційний форум RE:THINK. Invest in Ukraine з ініціативи Президента України Володимира Зеленського та за підтримки Кабінету Міністрів України відбувся 29 жовтня 2019 року в Маріуполі. Понад 400 представників влади та бізнесу зустрілися для обговорення перспектив розвитку регіонів та покращення інвестиційного клімату держави.

Уперше на головному інвестиційному майданчику Донеччини, для втілення ідей в реальність і активної роботи грошей на економіку і на людей, зібралися президент України, прем'єр-міністр, представники уряду та місцевої влади, українські та міжнародні інвестори, представники посольств і бізнесу. Загалом Форум зібрав понад 700 гостей з усіх куточків світу.

Основним завданням Форуму було визначено залучення міжнародних інвестицій для відновлення економіки держави та перетворення Донбасу на потужний розвинутий промисловий кластер. На Форум приїхали представники понад 40 країн, компанії та організації із сукупним бюджетом майже 100 мільярдів доларів.

Участь у заході взяли також представники Донецької торгово-промислової палати.

Як зазначив Президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв, на західі були представлені основні напрямки діяльності та весь спектр послуг, що надаються бізнесу. Наразі в регіон приходять серйозні інвестиції, бо Донеччина - це територія, що готова до реалізації найсміливіших проектів.

Один із найбільш вартісних проєктів — будівництво у Краматорську обласної багатопрофільної лікарні Донецької області. Розрахована сума інвестицій: 277,6 млн євро.

269,7 млн євро інвестицій потребує проєкт Донецької ОДА під назвою «Відновлення системи водопостачання Донецької області». Він включає відновлення системного водопостачання шляхом реконструкції та капітального ремонту споруд мереж водопостачання та водовідведення та забезпечення безперебійного водопостачання населення області.

Також уряд та ЄБРР підписали Меморандум про фінансування регіональних доріг. Перший транш на відновлення місцевих доріг – €300 млн.