+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

В Донецькій ТПП відбулась презентація результатів українсько-німецького партнерського проекту Агролабораторія GREENEnergy/GREENWave

20 серпня відбувся фінальний захід проекту «Агролабораторія «GREENEnergy / GREENWave»: удосконалюючи навички та компетенції, покращуємо рівень інтегрованості ВПО та осіб, постраждалих від конфлікту в Донецькій області».

 «Донецька ТПП має репутацію надійного партнера та багаторічний досвід співпраці з багатьма міжнародними організаціями. Її проактивна позиція дозволяє імплементувати кращі кейси в проектній діяльності», – зазначив у вітальному слові президент Донецької ТПП Максим Ануфрієв.

Для Донецької торгово-промислової палати, як одного з партнерів, цей проект може вважатися пілотним, оскільки це перший спільний проект з державної інституцією - Донецьким обласним центром зайнятості. Крім того, це один з небагатьох проектів в регіоні в сфері альтернативної енергетики.

Впродовж всього періоду реалізації проекту саме Донецька торгово-промислова палата була комунікаційним майданчиком та організатором основних заходів для обміну думками та кращим досвідом, обговорення найбільш актуальних питань щодо покращення професійного навчання для дорослих, поширення практики використання альтернативних джерел енергії та інноваційних технологій в агросекторі.

За час реалізації проекту було проведено фокус-групу, круглий стіл та три інтерактивні зустрічі, на яких представники громадськості, влади, бізнесу та міжнародних донорських організацій обговорювали перспективи та переваги поширення кращих практик і досвіду з зазначених питань для регіону. Завданням всіх заходів було не лише підвищення рівня обізнаності, а і збільшення кількості агентів впливу в регіону.

Реалізація всіх заходів проекту відбувалась за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках програми «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні» за сприяння уряду Німеччини у співпраці з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.