+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Експерти Донецької ТПП допоможуть розробити діючу систему управління НАССР

Експрет Донецької ТПП Таміла Дмитриченко успішно пройшла навчання та отримала сертифікат учасника семінару «Розробка, впровадження та підтримка дієвості систем управління безпечності харчових продуктів (НАССР, ISO 22000) на харчових підприємствах. Проведення внутрішнього аудиту на відповідність ISO19011», що проводився 25 -26 червня в рамках німецько-українського проекту торгово-промислових палат KVP Ukraine.


Але справжня робота тільки починається!
Хочемо нагадати, що згідно Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» з 20 вересня 2019 року всі підприємства харчового профілю (включаючи малий та середній бізнес), повинні впровадити систему HACCP. Це також стосується закладів громадського харчування - кафе, ресторанів, кав'ярень.
При виявленні порушень за результатами перевірок інспекторів Держпродспоживслужби на підприємців чекає штраф та/або призупинення роботи виробничих потужностей.

Тож, закликаємо не зволікати, чекаючи на перевірки, а починати впроваджувати систему безпечності вже сьогодні!

Експерти Донецької ТПП допоможуть вам розробити діючу систему управління НАССР на харчовому підприємстві. Ви зможете самостійно визначати ризики та проводити корегувальні дії для їхнього запобігання.

Чекаємо на вас у Центрі експорту Донецької ТПП!
Контактна особа: Таміла Дмитриченко +380 50 405 59 03 mila.dmytrychenko@donetskcci.com