+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Комітет з розвитку жіночого підприємництва: бізнес-комунікації та плани на друге півріччя

25 червня у Відділенні Донецької ТПП у м. Маріуполь відбулося засідання Комітету з розвитку жіночого підприємництва Донецької ТПП.


Чому важливо розвивати бізнес-комунікації? На це питання відповіла директор ПЗВ ДТПП «Міжнародний інститут підприємництва» Людмила Степаненко, ознайомивши членів Комітету з найефективнішими способами комунікації та методами посилення PR-позицій компаній на ринку.

Під час розгляду плану заходів на друге півріччя віце-президент Донецької ТПП Олена Політік особливу увагу приділила  підготовці Бізнес-форуму «Business4Women – 2019», який відбудеться у Маріуполі 19 -20 вересня.

Голова Комітету Світлана Безчотнікова доповіла про регіональний конкурс молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес», який триває до 6 вересня і проводиться у наступних номінаціях: «Виробництво», «Сфера послуг», «Сімейний бізнес».

Крім того, обговорювалися пропозиції щодо діяльності Комітету, яка спрямована на створення сприятливих умов  розвитку жіночих ділових ініціатив і підприємництва.