+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Участь експерта Донецької ТПП у навчальній програмі TENDER TOGETHER

Начальник методичного відділу Міжнародного інституту підприємництва Донецької ТПП, тренер з публічних закупівель Тетяна Меркулова виступила одним зі спікерів навчального курсу в рамках грантового проекту “Підвищення рівня співпраці та довіри при спільній участі у міжнародних та національних державних закупівлях” - TENDER TOGETHER, який реалізується за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні Українською Асоціацією Меблевиків в партнерстві з Українською Асоціацією Візуальної Індустрії УАВИ та Донецькою торгово-промисловою палатою.


Тетяна говорила про можливості, новації та зміни інформаційного поля платформи Prozorro, яка є важливим помічним інструментом для компаній, що ведуть тендерну діяльність.

Об’єднання зусиль, колективна, консорціумна участь у тендерних закупівлях – провідна тема й завдання проекту Tender Together. Ключовими темами всього навчання були: теоретичне підґрунтя участі в міжнародних та національних публічних закупівлях та практичні кроки у створенні об’єднань малого й середнього бізнесу для спільної участі у публічних тендерах.


Також спікерами навчання виступили: експерти грантового проекту Tender Together – Анна Севостьянова ,Тарас Шимко, Юлія Стриковська; партнер юридичної компанії «Правое дело» Микола Смирнов, координатор грантового проекту Tender Together від Української Асоціації Візуальної Індустрії Андрій Аннопольський.