+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

Підприємці Донеччини відвідали виставку China Homelife Show 2019

Вже традиційно наприкінці весни Донецька ТПП організувала для представників малого та середнього бізнесу Донецької області бізнес-місію на Міжнародну виставку виробників товарів з Китаю. З метою знайти нових бізнес-партнерів і розширити можливості свого бізнесу 30 підприємців Донеччини відвідали виставку "China Homelife Show 2019", яка проходила у Варшаві 29-31 травня.


На виставці зібрались понад 1600 китайських компаній-виробників і делегації бізнесменів з України, Білорусі, Молдови та інших країн. До нашої делегації увійшли представники різних галузей: машинобудівної промисловості, будівництва, текстильної промисловості, сфери громадського харчування, послуг, IT технологій та ін. Українських підприємців зацікавили технології та обладнання, а також китайські товари, які можуть представляти інтерес для українських покупців.

Вперше в рамках "China Homelife Show 2019" Торгова палата Варшави, у співпраці з Польською асоціацією ЗМІ та журналом TTG Wiadomości Gospodarcze, організувала виставку Export Expo. Ця виставка надала можливість представити свою продукцію представникам різних галузей промисловості – експортерам з Центральної та Східної Європи.

На стенді Торгово-промислової палати України продемонстрували свої вироби і підприємці Донецької області:
  • Ганна Бабіч (підприємство "Рута" Громадської Організації жінок, жінок-інвалідів, за відродження українських національних традицій "Анастасія");
  • Ігор Шостак ("DONBAS FASHION CLUSTER");
  • Ганна Бутко (ТОВ "АБ.ЗАБАВА");
  • Наталія Потапова (ПП "Сатурн" Мангушський хлібозавод");
  • Наталія Фірсова (ТОВ "Науковий парк" Агрозоовет ").


Наші підпримці зацікавили китайських та європейських імпортерів та отримали взаємовигідні пропозиції щодо подальшої співпраці.