+38 050 477-01-11    ГАРЯЧА ЛIНIЯ    +38 067 567-01-11

PR з любов’ю та сторітеллінг: підприємців Донеччини вчили ефективним бізнес-комунікаціям

Це був дуже цікавий, розвиваючий,  практичний та мотивуючий захід, який повністю виправдав очікування учасників.

Власники, топ-менеджери, керівники структурних підрозділів з PR та маркетингу мікро/малого/середнього бізнесу різних галузей під час коворкінгу дізналися чому важливо розвивати бізнес-комунікації, які є методи посилення PR-позицій компанії на ринку  ВІдпрацювали найефективніші способи комунікації з різними категоріями цільової аудиторії та вчилися давати інтерв’ю.


«Що таке успіх з точки зору комунікації? Це коли вами не зможуть нехтувати, коли вас неможливо не помічати»,– зазначила спікер бізнес- коворкінгу «Бізнес-комунікації: кращі практики для МСБ» Марина Голуб, власник комунікаційної агенції GOLUBi GROUP, співвласник «Агентства стратегічних рішень «Голуб і Шинкаренко», розповідаючи про закономірності та принципи комунікації.


«Ваша історія має бути добре підготовленою»,- наголосив відомий журналіст, редактор, теле- і радіоведучий, медіа-експерт та тренер, Голова наглядової ради Громадського радіо Андрій Куликов під час розповіді про підготовку до інтерв’ю, «сторітеллінг» та його вплив на додану вартість бізнесу.


Надзвичайний інтерес викликав практичний модуль, під час якого Андрій Куликов та Марина Голуб брали інтерв’ю у підприємців.

                                              


Бізнес- коворкінг «Бізнес-комунікації: кращі практики для МСБ» був організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Краматорськ, заснованим на базі Донецької ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Аналітик групи з фінансування та розвитку МСБ Європейського банку реконструкції та розвитку Тимур Халілов розповів учасникам коворкінгу про ініціативу EU4Business та її ЄБРР для розвитку МСБ.